Svet

Kanadský vodič Uberu, ktorý cestujúcemu povedal, že by ju uniesol, keby bol v Pakistane

Video znepokojujúceho stretnutia medzi taxikárom a ženou v Kanade vyvolalo diskusiu na sociálnych sieťach. Rozhovor naberie nečakaný spád, keď taxikár, o ktorom sa predpokladá, že je pakistanského pôvodu, povie pasažierke, že keby to bol Pakistan, „uniesol by ju“.

V teraz virálnom klipe zdieľanom na X (predtým Twitter) žena povedala cestujúcemu: „Keby boli v Pakistane, uniesol by ju,“ podľa správ, že sa desivý incident odohral v Toronte.

Rozhovor medzi týmito dvoma sa začal, keď vodič povedal: „Ak by ste sa narodili v Pakistane… patrím do Pakistanu,… už by ste boli unesení.“ Šokované dievča povedalo: „Bolo by ma uniesť. V reakcii na to taxikár potvrdil: „Samozrejme! Pretože nie je iný spôsob, ako ťa dostať, však?… Keďže si v Kanade, nemôžem ti nič povedať, nemôžem sa ťa dotknúť.“ Ako rozhovor pokračoval, pasažierka priznala: „ Nie je to veľmi desivá lichôtka. „.

Video bolo zdieľané na mikroblogovacej stránke 14. mája, pričom presný dátum incidentu nie je známy. „Vodič Toronto Uber hovorí, že keby bol v Pakistane, uniesol by cestujúcich,“ uvádza sa v texte. Video má viac ako 6 miliónov videní.

Niektorí používatelia X požadovali pozastavenie a deportáciu vodiča kabíny, zatiaľ čo iní ho bránili, že video bolo upravené a chýbajú časti.

Reklama

„Zatknite a deportujte tohto strašidelného pakistanského imigranta,“ komentoval jeden používateľ.

Ďalší povedal: „Wow, to je také mätúce. Ak sa mi to stane, čo najskôr to nahlásim Uberu a polícii. Sranda alebo nie, nikto by sa nemal vyhrážať,“ povedal.

Jeden používateľ však taxikára podporil a povedal: „Ak má pravdu, znie mi to ako to, čo káže, predtým, než povie: ,Sranda, odkiaľ pochádzam, je to tak zmätené. je to smutné.“

READ  Rýchlostný limit - Paríž sa často stáva regiónom 30. rokov

Ďalší v mene vodiča povedal: „Zdá sa, že porušil angličtinu. Snaží sa jej vysvetliť, čo sa s ňou stane v Pakistane, ak vyjde neskoro… Pozrite si celé video.“

Niekoľko používateľov si dokonca všimlo spolujazdkyňu na videu, ako sa smeje a ďakuje vodičovi predtým, ako vzlietla – niečo, čo sa pravdepodobne nestane, ak by sa jej vodič vyhrážal únosom.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close