Hlavné správy

Müllerovo tvrdé priznanie: Nenávidela sa a pribrala … je mi z toho zle!

Napriek tomu, že bola modelkou, nemala Ema Müller k sebe a svojmu telu pozitívny vzťah. Alebo možno práve preto. Najhoršie obdobie prišlo, keď začala pracovať ako junior manažérka. Som príliš precitlivený. Keď ma niekto nemá rád, beriem to veľmi osobne. Môžete si predstaviť, keď sa nemáte radi, ako sa osobne vydáte, keď sa ostatným nepáči. „ povedala na začiatku svojho podcastu Emy Themes.

Pre mnohých môže byť nepochopiteľné, že dcéra známych rodičov, ktorí študovali vo Francúzsku a jazdili po móle, s ňou môže byť taká nešťastná. Ale to bolo. „Ráno, vstal som, bol som pripravený všetko zmeniť – že som nešťastný, že som sa nenávidel, že som sa kvôli tomu prejedal a že som sa kvôli tomu prejedaniu ešte viac nenávidel, “ povedala Emma s tým, že napriek tomuto odhodlaniu vyzerali jej dni vždy rovnako. Vstala pre štvrtý budík, namiesto práce sa musela vydať metrom, posledný však stále prichádzal s mastnými vlasmi a otvoreným gombíkom.

Potom v práci neustále jedla. „Čokoľvek, hlavne, nech ma prežúva, pretože som sa vtedy cítila lepšie, iba v tom konkrétnom okamihu,“ opísal jej bežný deň. Nebolo chvíle, keď som nemal niečo v ústach. Je mi z tej pamäte zle a je mi zle, alebo skôr hystericky, alebo … Nie preto, že som veľa jedla a jedla veľa jedla, ale preto, že som veľa jedla a získavala, je mi zle, “ dodala.

Müllerovo tvrdé priznanie: Nenávidela

Zdroj: Instagram EM

Ako hlavný dôvod svojho stavu uviedla samotu. Bol som sám, veľmi osamelý a málo. Cítil som osamelosť v kostiach. Nechal som slovo a list. Ak sa nestratíte, ak sa stratíte, všetko okolo vás začne ísť ohromnou rýchlosťou, dole strmým kopcom do čiernej morskej hlbiny. Prestanete byť v práci dobrý, pretože sa nesnažíte, nemáte motiváciu. Nezaujíma vás, čo máte oblečené a či ste tieto šaty nosili bez toho, aby ste sa 5 krát za týždeň prali. Ľudia vám chýbajú, ale nemôžete sa k nim správať slušne, pretože máte svoje komplexy, takže tí ľudia vás logicky opúšťajú, “ odhalila jej minulé pocity.

READ  Liga národov: Izrael - Slovensko 1: 1

Hľadala záchranu v jedle, v obrovskom množstve jedla. S myšlienkou, že si potom strká prsty do krku, všetko zmizne a nebude priberať. Nakoniec sa to však iba skonzumovalo, čo obsahovalo napríklad hamburger s hranolkami, burrito a nakoniec obrovské množstvo zmrzliny. Zjedol som to všetko? Jedla, iba prsty v tom hrdle som sa nikdy nezmestil tak, aby to zo mňa vyšlo. A vďaka za to Bohu, “ povedala Emma, ​​ktorá si tiež spomenula na svoju hroznú kúpeľňu v byte, kde bývala: „V byte, kde som býval, som mal stále takú strašnú kúpeľňu, znechutenú, že som ju upratoval každý deň a nikdy nebola čistá, a keď som tam sedel na zemi, v tom škaredom útku, bolo mi ešte viac zle ja sám., to najhoršie. “

Müllerovo tvrdé priznanie: Nenávidela

Zdroj: Instagram EM

Stále si hovorila, že zajtra sa to zlomí a začne sa odznova. Dlho sa jej to však nepodarilo. Dnes už vie, že prejedanie sa, cigarety, partneri pri triedení alkoholu – nič z toho nie je riešením. Ani pomyslenie na to, že by sme si pri chudnutí nechali poradiť. A ako sa Emma nakoniec vrátila do starých koľají?

„Keď ste v tme, hľadajte svetlo. Ale to pravé, čo svieti a nehasne. Svetlé škvrny sú normálne veci. Je to príroda, je to kyslík, naozaj. To sú veci, ktoré tam vždy boli. Len ich nevidíte, pretože vás oslepuje nenávisť. Je to hudba, ktorú milujete a vaše telo začne tancovať samo. Aby ste sa cítili zdraví, pretože je v nich krása, musíte svojmu telu najskôr dopriať toto zdravie. Aby ste ma milovali, musíte sa najskôr začať starať o seba.

Mojím svetlým bodom bolo behanie v lese, bola to zdravá strava plná farieb, ktorú som jedla vždy, keď som bola hladná, pretože potom musím jesť. Nie, keď ste prejedení. Alebo keď budete najviac, najviac hladní na svete, poviete si, že nebudem jesť, pretože držím diétu. Keď máte hlad, počúvajte, potom jedzte. Urobte si čo najpestrejšiu farbu, aby ste mali vo vnútri najpestrejšie telo.

Spravil som rozvrh, ktorý som si najskôr sám nakreslil a potom vyplnil. Napísal som mu veci, ktoré som v živote chcel mať, dobré i zlé, ktoré som si chcel nechať, alebo ktoré som chcel začať robiť, a dal som im určitú časovú os. Pod zlými vecami myslím rýchle občerstvenie, víno, tráviť celý deň v posteli, pretože sa mi nechce nič robiť – veci, ktoré keď urobíte určitú sumu, nie sú také zlé.

Svetlým bodom je láska. Ten pre ostatných, tých, ktorých chcete milovať, a ten pre vás. V láske je veľa dobrej energie. Musíte jej najskôr ukázať, že vám na nej záleží a že vám na nej záleží. “

Müllerovo tvrdé priznanie: Nenávidela

Zdroj: Instagram EM

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close