Veda

Najmenej 9 členov Philly Church Test pozitívnych na COVID-19 – NBC10 Philadelphia

Čo je potrebné vedieť

  • Ministerstvo zdravotníctva vyšetruje prepuknutie koronavírusu v kostole CityReach Philly na 6814 Torresdale Avenue po tom, čo najmenej deväť členov bolo pozitívnych na COVID-19.
  • 13. augusta cirkev ukončila všetky osobné služby.
  • Zdravotnícke oddelenie viedlo rozhovor so šiestimi členmi cirkvi a pracuje na identifikácii tých, ktorí s nimi boli v kontakte.

Zdravotné oddelenie mesta vyšetruje prepuknutie koronavírusu v kostole vo štvrti Tacony vo Philadelphii.

Najmenej deväť členov cirkvi CityReach Philly na 6814 Torresdale Avenue bolo pozitívnych na COVID-19, zdravotnícke oddelenie oznámilo stredu.

Ministerstvo zdravotníctva verí, že počet nakazených ľudí v cirkvi je vyšší ako potvrdený počet.

Deväť členov cirkvi pochádza z najmenej piatich rôznych domácností. Prvá osoba mala podľa zdravotného oddelenia príznaky 6. augusta.

Osobné služby v kostole boli pozastavené od 13. augusta. Zdravotnícke oddelenie uskutočnilo rozhovor so šiestimi členmi cirkvi a snaží sa identifikovať tých, ktorí s nimi boli v kontakte.

Philadelphia je v súčasnosti pod upravenou zelenou fázou, čo znamená, že bohoslužby sú povolené, ale účasť je obmedzená nanajvýš na 25 ľudí, pričom každý musí nosiť masky, pričom musí byť od seba vzdialený najmenej šesť stôp. Nie sú povolené žiadne spevácke zbory ani skupinové spevy.

Zdravotné oddelenie odporúča každému, kto sa tento mesiac zúčastnil cirkvi CityReach Philly, aby sa karanténoval 14 dní a monitoroval akékoľvek príznaky.

Hovorca mesta CityReach uviedol, že cirkev sa riadila všetkými pokynmi pre bezpečnosť a čistenie, keď mala osobnú službu, vrátane dezinfekčných staníc, povinných masiek a spoločenských vzdialeností. Hovorca tiež potvrdil, že 13. augusta zastavili všetky osobné služby a presťahovali sa výlučne do online formátu.

„Keď pokračujeme v monitorovaní pohody našich kongregantov, vítame vaše modlitby za uzdravenie a uzdravenie,“ napísal hovorca.

READ  Objav molekuly vody si vynúti prepísanie učebníc • Earth.com

„Stále vkladáme svoju vieru do všemocného Boha, ktorý bude niesť túto a akúkoľvek inú pandémiu.“

Kliknutím sem zobrazíte zoznam testovacích stránok a Tu nájdete najnovšie informácie o pláne COVID-19 vo Philadelphii.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close