Zábava

Najmladší princ Louis vyrástol: Je to skutočne ON?

Princ George, princezná Charlotte a princ Louis (2) sa objavili na rozkošnom videu, ktoré zverejnilo Kensingtonský palác. V ňom deti Kate a Williama požiadajú sira Davida Attenborougha o najobľúbenejšie zviera. Najviac pozornosti pútal najmladší Louis!

Fanúšikovia kráľovskej rodiny majú obrovskú radosť. Louis je vidieť nielen na videu, ale fanúšikovia ho počuli vôbec po prvýkrát. Deti Kate a Williama vo videu kladú otázky britskému prírodovedcovi. „Aké zviera máš najradšej?“ Louis sa ho pýta, na čo Sir David odpovedá: „Mám radšej opice.“Najmladší princ z britskej kráľovskej rodiny je na videu oveľa vyšší a niet pochýb o tom, že jeho rovesníci budú pre neho v budúcnosti zabití.

VIDEO Na posledných záberoch sa princ Louis prihovára prírodovedcovi: Prvýkrát ho môžete počuť rozprávať!

Princezná Charlotte a budúci vládca Británie, princ George, tiež nie sú o nič vyššie ako naposledy. Niet teda pochýb o tom, že deti Kate a Williama rastú ako z vody. Obaja rodičia sú počas pandémie koronavírusu mimoriadne aktívni a stretávajú sa s ľuďmi v núdzi. Nechajú však svojich princov doma a s fanúšikmi sa rozprávajú minimálne cez internet.

Anketa

Ktoré zo svojich kráľovských detí máte najradšej?

  • 23%

  • 60%

  • 17%

Autor:
lkm

READ  Ranné správy: Streda 3. augusta 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close