Zábava

Nechali Rennyho Harlina režírovať tri filmy „Mimozemšťania“? – Svet cievok

Je to už šesť rokov, čo franšíza „Strangers“ vydala v roku 2018 „The Strangers: Pray at Night“. Z nejakého dôvodu sa režisérovi Journey Rennymu Harlinovi podarilo presvedčiť štúdio, aby mu umožnilo natočiť tri nové filmy „Strangers“ (áno, tri), z ktorých všetky sa dostanú do kín v roku 2024.

Harleenina „The Strangers: Chapter 1“ príde do kín 17. mája. A Trailer Zverejnené dnes skôr. Tu je súhrn z Lionsgate Films:

Po tom, čo sa im v malebnom malom meste pokazí auto, je mladý pár nútený stráviť noc v odľahlej chatke. Sú terorizovaní, pretože ich prenasledujú traja maskovaní cudzinci, ktorí nemilosrdne a bez motívu zaútočia – The Strangers – Kapitola 1, prvý záznam v tejto pripravovanej sérii hororových filmov.

Pôvodný film z roku 2008 – režiséra Briana Bertina – je grafickým hybridom žánrov slasher a home invasion. Zdá sa, že postupuje podľa rovnakého vzorca.

Natáčanie na týchto troch nových filmoch „Strangers“ sa začalo na Slovensku v septembri 2022 a skončilo v novembri 2022. To znamená, že Harleen natočila všetky tri filmy za tri mesiace. On povedal Entertainment Weekly povedal, že to bola „výzva na celý život, ale prijal som ju. V pondelok ráno možno natočím druhú epizódu, v pondelok popoludní možno natočím prvú epizódu a v utorok ráno možno natočím tretiu epizódu.“

Harlin mal vo svojej kariére niekoľko prvých hitov („Die Hard 2“ a „Cliffhanger“), ale posledných 30 rokov bolo pre neho skutočným bojom. Naozaj si neviem spomenúť na žiadneho iného štúdiového filmára, ktorý zlyhal kritickejšie a komerčnejšie ako on. Nehovorte Uwe Bol, je to špeciálny prípad, keďže väčšinu svojich filmov financuje sám.

Harlinove filmové počiny zahŕňajú „Cutrod Island“, „Motivation“, „The Exorcist: The Beginning“, „Mindhunters“ a „The Legend of Hercules“. Nie je všetko zlé. Režíroval vynikajúci film The Long Kiss Goodnight z roku 1996, svoj jediný skvelý film, a One Hell of a Twisty Dog.

READ  Ukážka: Rangers hostí Peterborough v piatok v Audi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close