Technológie

Operátorka Joy prezradila ďalšie podrobnosti. Tu je prehľad všetkých informácií

Slovenské O2 ohlásilo príchod nového digitálneho operátora začiatkom septembra. Ponuka služieb sa tentokrát zameria hlavne na mladšiu generáciu zákazníkov a ponúkne všetko iba online. V ponuke bude niekoľko zaujímavých balíkov, ale aj neobmedzené množstvo dát, hovorov a správ.

Pôvodný článok bol aktualizovaný o nové informácie.

Spoločnosť O2 v tlačovej správe pre médiá oznámila zavedenie nového digitálneho operátora s názvom Radosť. V súčasnosti sú spresnené ďalšie podrobnosti o poskytovaní služieb a ponuke.

Aktualizácia 26. 9. 2020

Aplikácia Joy bola sprístupnená aj pre iOS. Majitelia telefónov iPhone si ich teraz môžu stiahnuť v obchode AppStore a použiť ich na zakúpenie novej karty SIM digitálneho operátora. Popísali sme celý proces v samostatnom článku.

Aktualizácia 25. 9. 2020

Aplikácia digitálneho operátora Joy Joy bola sprístupnená pre smartphony s Androidom v obchode Play. Používatelia si ho teraz môžu stiahnuť a vyskúšať služby Joy. Aplikácia stále čaká na pridanie do AppStore.

Spoločnosť O2 odhalila vlastného digitálneho operátora

K dispozícii bude samostatná mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej sa zákazníci zaregistrujú, pridajú číslo kreditnej karty a môžu začať využívať služby Radosti.

Kuriér im prinesie novú SIM kartu. Zákazníci zároveň môžu robiť všetko iba prostredníctvom aplikácie, ktorá podporí aj rozpoznávanie tváre. Aplikácia bude k dispozícii pre Android a čoskoro aj pre telefóny iPhone. Neskôr sa objaví vo virtuálnom obchode AppGallery od spoločnosti Huawei.

Klienti tohto operátora si budú môcť prvých 7 dní vyskúšať služby úplne zadarmo a tiež využívať neobmedzené dáta, hovory a správy. V ponuke nájdeme tri programy s rôznymi ponukami.

READ  2024 Škoda Kodiaq a Superb škádlili pred odhalením

Aplikácia momentálne nie je dostupná vo virtuálnych obchodoch. Okrem svojich programov ponúkne aj možnosť využívať hovory cez VoWiFi, VoLTE a neskôr aj eSIM kartu.

Spočiatku nebolo jasné, či sú predplatené jednotky v Malej a Veľkej Radosti spoločné pre minúty, SMS a MMS správy, alebo či bude pre každú službu k dispozícii samostatný počet jednotiek. Radosť špecifikovala, že pre hovory, SMS a MMS správy budú mať zákazníci v týchto dvoch balíkoch spoločné jednotky, ktoré budú môcť navzájom využívať.

Ponuka digitálneho operátora Joy:
 • Malá radosť – 5 €
  • 100 jednotiek pre hovory / SMS / MMS
  • 2 GB dát
  • 2 GB roamingová zóna 1
 • Veľká radosť – 10 €
  • 200 jednotiek pre hovory / SMS / MMS
  • 8 GB dát
  • 5,5 GB roamingová zóna 1
 • Nekonečná radosť – 20 €
  • Neobmedzené volania / SMS / MMS (bez FUP)
  • Neobmedzené dáta (FUP 100 GB v SR a Zóne 1)
  • 11 GB v roamingu v zóne 1 bez ďalších poplatkov
  • po minúte 100 GB rýchlosť klesne na 2 Mbit / s pre sťahovanie a 1 Mbit / s pre odoslanie

Zákazníci platia za najvyšší program Neobmedzená radosť 20 €. Všetky vyššie uvedené balíčky sú platné 30 dní. V prípade, že je objem dát v niektorom z balíkov predčasne vyčerpaný, majú klienti možnosť aktivovať si 1 GB balíček za 2 € a po 10. zvýšení získajú neobmedzené dáta až do konca fakturačného obdobia.

Zákazníci budú môcť pri sťahovaní a nahrávaní v sieti O2 pre všetky programy využívať dáta s maximálnou rýchlosťou 10 Mbit / s v 3G a 4G. Podrobné ceny programov a služieb zverejnil operátor aj v novom cenník. Ak dôjde k prekročeniu predplatených hovorov a SMS správ, bude Joy účtovať 0,05 € za každú minútu a správu nad limit.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close