Hlavné správy

Oznámil tím Cymru pre Gibraltár a Slovensko

Rob Page vymenoval 25-členný káder na zápasy Cymru proti Gibraltáru v portugalskom Algarve (štvrtok 6. júna) a Dranave na Slovensku (nedeľa 9. júna).

Finn Stevens, Charlie Crews a Louis Goumas dostali prvé výzvy. Krajný obranca Stevens bol 17-krát na konte na úrovni U21 a nedávno sa tešil z postupu s Oxford United vo finále play-off EFL League One, zatiaľ čo stredopoliar Charlie Crewe doviedol Cymru do minuloročného finále UEFA U17 EURO. Útočník Liverpoolu Louis Goumas debutoval v seniorskom klube vo februári, keď skóroval pri výhre anglického FA Cupu nad Southamptonom.

Page bude zápasy vnímať ako príležitosť pre mladších členov tímu získať cenné skúsenosti pred kampaňou Ligy národov UEFA, ktorá sa začne v septembri, keď sa Cymru stretne s Islandom, Tureckom a Čiernou Horou. Cymru naposledy čelila Gibraltáru v októbri, keď so štyrmi debutantmi vyhrala 4:0 na ihrisku Stoke K Ross vo Wrexhame, pričom posledný zápas proti Slovensku sa odohral aj v Dranave, kde skóroval Kiefer Moore pri remíze 1:1.

Cymru: Danny Ward (Leicester City), Adam Davies (Sheffield United), Tom King (Wolverhampton Wanderers), Connor Roberts (Leeds United – hosťovanie z Burnley), Finn Stevens (Oxford United – hosťovanie z Brentfordu), Joe Roden (Leeds United) – Tottenham Hotspur, Chris Mebham (Bournemouth), Ben Kapango (Swansea City), Joe Low (Wycombe Wanderers), Ben Davies (Tottenham Hotspur), Jay Da Silva (Coventry City), Ethan Ampadu (Leeds United), Jordan James (Birmingham City), Josh Sheehan (Bolton Wanderers), Charlie Savage (Reading), Charlie Crewe (Leeds United), Brennan Johnson (Tottenham Hotspur), Wes Burns (Ipswich Town), Rubin Colville (Cardiff City), Daniel James Leeds United), Rabi Matondo (Rangers), Nathan Broadhead (Ipswich Town), Kiefer Moore (Ipswich Town – hosťovanie z Bournemouthu), Liam Cullen (Swansea City), Louis Goumas (Liverpool).

READ  Americká mužská hokejová reprezentácia vystúpila z olympijského štvrťfinále a v dramatickom rozstrele podľahla Slovensku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close