Technológie

Podrobnosti o projekte CD Aktualizovaný policajný systém Cyberpunk 2077 prichádza spolu s Phantom Liberty

CD Projekt RED zdieľal s Phantom Liberty Update, aké zmeny prichádzajú do policajného systému Cyberpunk 2077.

je podrobne uvedená v Príspevok na blogu, CD Projekt Red hovorí, že tieto zmeny prídu na základnú hru na PlayStation 5, Xbox Series X a PC, a to nielen pre tých, ktorí si zakúpia Phantom Liberty. Množstvo zmien bude vydaných v bezplatnej aktualizácii spolu s rozšírením s názvom Cyberpunk 2077 2.0.

„Systém sme prebudovali podľa jasných, jednoduchých pravidiel: zločiny sú trestané, bežci sú prenasledovaní, kybernetické psychopaty sú obmedzované, žiadne otázky,“ povedal CD Projekt Red. „Všetky funkcie v systéme sú navrhnuté pre prehľadnosť a podporu jednoduchej, ale rozšírenej blokovej slučky.“

„Všetky funkcie v systéme sú navrhnuté pre prehľadnosť a podporu jednoduchej, ale rozšírenej blokovej slučky.“

Táto aktualizácia bude v kontraste so súčasným systémom polície. Polícia si v tejto chvíli všimne hráčov len pri páchaní tých najzávažnejších zločinov, pričom hviezdy pomaly pribúdajú, až kým sa hráčovi nepodarí utiecť bez väčších problémov.

Po dosiahnutí maximálneho tepla v Cyberpunk 2077 2.0. Hráči dostanú minipass Max Dog, ktorý sa dodáva v rôznych konfiguráciách. Nočná mestská polícia neprejavuje žiadne zľutovanie, keď je hráč prichytený, podplatený alebo vydaný.

„Pre tých, ktorí sa rozhodnú utiecť, sme pripravili pútavé podvozky áut a zátarasy, ktoré sťažia únik,“ povedal CD Projekt Red. „Ako hráč viete, že vás polícia nesleduje. NPC opustia scénu prirodzene a inštinktívne. Môžete ich stratiť, ak z miesta činu utečiete pešo alebo autom. Uistite sa. Držia sa mimo pohľad.“

Phantom Liberty sa spustí 26. septembra a do Cyberpunk 2077 pridá množstvo nového príbehového obsahu spolu s niekoľkými zmenami v hrateľnosti. Automobilové súboje, kyberpunk: Edgerunners inšpirovali funkciu kyberpsychózy a tiež prichádza so šikovným prikývnutím na Zaklínača, aj keď za cenu zvýšenia požiadaviek na PC hry.

READ  Uchovávanie údajov, rýchle vymazanie sú hlavnými obavami krajín EÚ - EURACTIV.com

Ryan Dinsdale je reportér IGN na voľnej nohe. Celý deň hovorí o Zaklínači.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close