Zábava

Pop Up Film Residency a HFF Munchen uvádzajú Mníchov Film Up!

Nové sídlo hľadá šesť nádejných mladých filmárov z celého sveta, či už študentov filmu alebo nových absolventov.

Spolurežisérka Elena Diesbokt začína natáčať v Mníchove! V Cannes

The Pop Up Film Residency Munich Film Up obohacuje portfólio svojich projektov ako exkluzívny a kreatívny partner. Univerzita filmu a televízie (HFF München) V spolupráci s FilmsChoolFest Mníchov A to Mníchovský filmový festival. Munich Film Up!, Navrhnutý ako sprievodca a pobytové laboratórium, a ktorý prebieha počas 8 mesiacov (november 2021 až jún 2022), Dúfa, že podporí 6 nádejných mladých filmárov z celého sveta – študentov filmu a nových absolventov – v kľúčovom medzičase medzi výskumom filmu a industrializáciou.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Séria

Projekt sa začne o 40Th Filmschoolfest Mníchovské výročie v novembri 2021 a Filmfest Mansion končiace v júni 2022, rozvoj ich filmových projektov (hlavne filmov, stále otvorená šou v rôznych formátoch).

Počas trvania laboratória bude každý filmár vyškolený Matthew TarrasNaďalej spochybňujte konštruktívne rozhodnutia prijaté počas procesu scenáristiky a vývoja s medzinárodnými kariérnymi sprievodcami a používajte nové prístupy znova a znova. Mníchovský film hore! Zúčastnení filmári sa stretnú s renomovanými medzinárodnými filmovými profesionálmi, aby im pomohli efektívnejšie napredovať v ich projektoch.

Uzávierka hovoru je 15. septembra. Môžete sa prihlásiť Tu. Všetci šiesti účastníci sa zúčastnia prvého stretnutia v rámci Film Schoolfest Mníchov v novembri 2021, počas ktorého budú počas podujatia zdieľať informácie o svojich projektoch a definovať svoje osobné cesty spolu s umeleckým riaditeľom. Každý účastník bude mať prospech z 3-týždňovej rezidencie vyskakovacích filmov, z ktorých sa každý nachádza v inom byte zo siete, aby vyhovoval potrebám projektu.

Budú sa rovnať svojim hostiteľom, ktorí sú filmovými profesionálmi, napríklad: producentom Katja Atomit (Dánsko), Šalamún je tam (Rumunsko), Marija Raskut (Litva), Constantinos Kondovrakis A Giorgos Karnavas (Grécko), Miriam Sachin (Libanon), príp Sebastian Pena Escobar (Paraguaj) a miesto navštívia sprievodcovia a tieto byty sú naplánované na zimu / jar 2022. Účastníci sa nakoniec opäť stretnú v Mníchove v júni 2022 v rámci FilmFest Munchen a aktivity v oblasti vytvárania sietí s filmovým priemyslom pomôžu zdôrazniť ich plány na uvedenie do výroby.

READ  Severné Írsko proti Slovensku Najlepšia výzva pre kvalifikáciu na euro

Zástupca riaditeľa Elena Dysbok, Medzinárodný prezident HFF München poznamenal: „Mníchovský film hore! – HFF prináša Mníchov bližšie k Film Schoolfest a Filmfest Munsen. Najdôležitejším cieľom je podpora povzbudzujúcej spolupráce pre našu školu, najmä pre mladých národných a medzinárodných filmárov., Prepojenie mníchovských médií Center a medzinárodný filmový a mediálny biznis s ich kreatívnym a profesionálnym prostredím. “

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close