Zábava

Pozitívny Vincze v posteli so 40. rokmi: Popísal priebeh choroby … Takýto stav ešte nezažil!

Keď sa Viktor Vincze v sobotu prvýkrát priznal ku karanténe so svojou manželkou Adelou Vinczeovou, mal negatívny test. Známa moderátorka už v tom čase potvrdila, že je pozitívna. O deň neskôr sa však stav markízy náhle zhoršil. Večer už zažil všetky príznaky a v pondelok testy potvrdili, že sa nakazil aj on.


Vinczeidi v karanténe: Adela je POZITÍVNA na koronavírusy … FOTO Nevieme, čo ďalej!


Teraz priznal, že prvé problémy prišli len pár hodín po zverejnení sobotného príspevku na Instagrame. „Vonku na terase sú vianočné sviečky. V sobotu som ich nemal čas rozmotať, pretože mi večer začali tlačiť pľúca. V nedeľu vystrelila teplota priamo nad 40 stupňov. Paralen ju tlačí iba na 38, ale o dve hodiny je vždy späť, “ začal popisovať priebeh pozitívneho Viktora.


Už to chytil! Vincze pozitívny pre COVID-19: Klamstvá s vysokými horúčkami!


„V noci šialená zima. Aby som mohol zaspať, musel som si ľahnúť do klobúka. Prvá teplota po prebudení – 40,1, hrdlo je už zapnuté,“ prekvapuje Vincze. Zrejme si aspoň počas svojho dospelého života taký stav nepamätá. „A očividne nepomohli ani ranné ľadové prehánky. Hovorí sa, že choroba je stará, obézna a má iné diagnózy. No teda,“ píše moderátor.

Je zaujímavé, že hoci bola Adela predtým pozitívna, nemá takmer žiadne prejavy. „Nechcem nikoho vydesiť, to vôbec nie, moja žena má zatiaľ relatívne uvoľnený priebeh. Ale táto choroba má, samozrejme, nepredvídateľné prejavy a nezáleží na tom, čo si o nej myslíme.“ doplnené.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close