Zábava

Práve teraz: PRVÁ FOTKA Herec a režisér Andy Kraus sa už druhýkrát oženil … Pozrite sa na tú krásnu nevestu!

Andy povedal áno svojej partnerke Janke, s ktorou sa stretol v roku 2017 a minulý rok mu priniesla jeho dcéru Adelku. Slávnostný pár sa koná v Bratislave, ako miesto pre svoj veľký deň si vybrali Zichyho palác v centre mesta, odkiaľ sa presunú na oficiálnu párty v Mierove. Budúci novomanželia prišli tesne pred 14:00, priviezli ich luxusná biela limuzína.

Začali s nimi prichádzať prví hostia vrátane Andyho hereckých kolegov ako Peter Marcin, Marta Sládečková a Zuzana Tlučková, ale objavila sa aj Lucia Hablovičová. Keď sa hostia zhromaždili a vstúpili do haly, Andy čakal pri oltári na príchod svojho vyvoleného a romantická pieseň Simy Martaus, nezničiteľná, podčiarkla tento úžasný okamih. Nasledovala adresa herca Romana Pomajbu.

Andy Kraus sa oženil so svojou krásnou partnerkou Jankou

Zdroj: Vlado Benko ml

Čakal teda na svojho vyvoleného pred oltárom
Práve teraz: PRVÁ FOTO

Zdroj: Vlado Benko ml

Slávnostný ceremoniál sa skončil krátko pred druhou polovicou, potom sa svadobní hostia vydali na oslavu zjednotenia milencov spolu v spomínanom Mierove, kde sa zhromaždí asi 50 ich blízkych, párty pre priateľov a kolegov, pár sa pripravuje v inom termíne , Gratulujem novomanželom a veľa šťastia na ich spoločnej ceste!

Medzi hosťami boli aj Andyho spolupracovníci
Práve teraz: PRVÁ FOTO

Zdroj: Vlado Benko Jr.

READ  Slovensko odmieta návrh zákona obmedzujúceho prístup k umelému prerušeniu tehotenstva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close