šport

Predpoveď na Euro 2024 Belgicko vs. Slovensko: Zlatá generácia červených diablov začína svoj posledný tanec

Jeden z najlepších národov na turnaji štartuje proti Slovensku.

Predpoveď na Euro 2024 Belgicko vs. Slovensko: Zlatá generácia červených diablov začína svoj posledný tanec

Najnovšia predpoveď medzi Belgickom a Slovenskom

Belgicko začalo svoju kampaň proti národu s najnižším postavením vo svojej skupine, čo by malo byť relatívne ľahké otvorenie ich kampane.Pozrite sa bližšie a odštartujte všetky naše najlepšie tipy a predpovede.

Belgicko a Slovensko otvárajú svoje ponuky na Euro 2024 vo Frankfurte 17. júna. `

Belgicko postúpilo do kvalifikácie nenúteným štýlom, ktorý sa v posledných rokoch stal ich charakteristickým znakom. V skutočnosti je pozoruhodné, ako dobre sa Blegium nedávno kvalifikovalo na veľké turnaje. Na posledných troch majstrovstvách Európy a na posledných troch majstrovstvách sveta boli na čele kvalifikačnej skupiny, pričom za celé obdobie prehrali iba jeden zápas. Práve táto forma na turnaji im umožňuje udržať si konzistentné hodnotenie FIFA, ktoré je momentálne na 3. mieste, za Francúzskom na turnaji.

Pre Slovensko ide už o tretiu kvalifikáciu ME za sebou. V kvalifikačnej skupine skončili na 2. mieste za Portugalskom, jediným tímom, ktorý na turnaji podľahol Slovensku. Slováci vyhrali jeden zápas v každej skupinovej fáze, v ktorej nastúpili na Euro, pričom sa kvalifikovali do osemfinále v roku 2016, ale v tomto kole prehrali s Nemeckom 0:3.

Najnovšie správy z Belgicka

Nedá sa poprieť, že druhý príchod belgickej zlatej generácie ich trochu sklamal. Pre národ, ktorý sa už desaťročie umiestňuje v prvej päťke FIFA, má na majstrovstvách sveta len jedno tretie miesto.

Očakávajte, že De Bruyneov tímový kolega Jeremy Toku a Leandro Trassart z Arsenalu si to vybojujú na ľavej strane, pričom Lukaku a druhá strana De Bruyne budú súhlasiť s Johanom Bakayokom. V strede poľa budú nohy a tvrdé súboje spolu s Mangalom z Nottma Foresta, možno Asterom Vranckxom alebo Amadou Onanom z Evertonu.

Jan Vertonghen stále vedie belgickú obranu so 154 reprezentačnými zápasmi, no má mladšie nohy v Leicesterskom Vout Face, Fulhame v Timothée Castagne a Arthur Theatre. Thibaut Courtois je zranený a Belgicko je otázne v bránke. Mats Sels z Forestu je pripravený hrať, ale namiesto toho by mohol dostať povolenie Coen Casteels. Thomas Kaminski z Lutonu debutoval aj v tejto sezóne v seniorskom Belgicku.

Slovensko Najnovšie správy o skupine

Slovensko je mimoriadne talentované mužstvo, o čom svedčí aj to, že vyhralo sedem z ôsmich zápasov, ktoré odohralo v kvalifikácii proti mužstvám bez Portugalska.

Síce prišli o Mareka Hamšíka do dôchodku, no v tomto kádri je veľa skúseností s nádejou na viacnásobné finále ME.

Robert Mack teraz hrá v Sydney, ale mal by podporovať Roberta Posenika z Bovistu a Lukasa Haraslina v útoku. Jan Kuka má v tejto fáze 37 rokov, takže toto bude jeho posledný veľký turnaj a je v strede poľa po boku odporného magnetu Ontreja Dudu a Neapola Stanislava Lobotku. Obranu povedie Milan Škriniar, teraz v Paríži Saint-Germain, takže táto slovenská zostava má ozajstnú chrbticu kvalitných skúsených profíkov.

V kádri momentálne nie je veľa talentovanej mládeže, a tak sa Slovensko bude musieť v postupe na tomto turnaji aj naďalej spoliehať na tých skúsených profíkov.

Článok: Predpoveď na Euro 2024 Belgicko verzus Slovensko: Zlatá generácia červených diablov začína svoj posledný tanec

Belgicko vs Slovensko

Skupina E uvidí Belgicko proti Slovensku vo Frankfurtskej aréne 17. júna a celá akcia bude naživo na ITV1 a ITVX, ako aj online na webovej stránke ITV.

Každý zápas na Euro 2024 bude vysielaný naživo na BBC alebo ITV, pričom tieto dve platformy zdieľajú vysielacie práva.

À návrh vydavateľa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close