Pripravený, útočník na titulnú štvrťhodinu v Peel

BIEL / STARNBERG, 25. marca 2022

Vychádzajúca švajčiarska tenisová hviezda má za sebou tretie vystúpenie na turnaji ATP Challenger Tour Leandro Reid Prvýkrát sa dostali do štvrťfinále. Dvadsaťročná Frauenfeldová pôvodne cestovala na fínsku kvalifikáciu Otto Wirttenen 6-4, 6-4 vo štvrtkovom zápase 2. kola Flowbank Challenger Biel / Bienne.

Vstup na divokú kartu Reedy bol konzistentný v podaní, poslal päť es a po 58 minútach získal 92 percent bodov z prvého podania. Svetové číslo. Finalista juniorského turnaja Roland-Carros 590 v roku 2020 a víťaz dvoch titulov na ITF World Tennis Tour bude hrať najbližšie Jurij Rodionov. Dvadsaťdvaročný Rakúšan zdolal v kvalifikačnom kole Holanďanov Jelly Cells 6-4, 6-4 za hodinu a 38 minút.

Útočník postupuje a Feltbash padá

Na druhý deň švajčiarska mládež Dominic Striker Svoje miesto v záverečnej štvrtej etape v Aréne zaznamenal aj John Group. Tretia priečka v halovej súťaži na tvrdom ihrisku za 45 730 eur prekročila americko-americké kvalifikačné kolo. Alexander Kovaševič 6-4, 7-6 (3). 19-ročný rodák z Munsinghu trafil 11 es a využil tri zo svojich štyroch šancí na brejkový bod na víťazstvo za hodinu a 21 minút.

Útočník, šampión mužskej dvojhry a štvorhry na French Open 2020, bude najbližšie hrať ako ôsmy. Tim von Rijdovan Z Holandska. Svetový hráč s číslom 157 získal svoju prvú korunu Challenger na domácej pôde v Lugane v marci minulého roka.

Iné aktívne, Filip Horanský 16-ročný Slovák zo Slovenska dokončil miestne preteky Kilian Feldbausch, Tvrdo bojoval proti vstupu na divokú kartu a vyhral 7-6 (6), 7-6 (5). O hodinu a 47 minút neskôr svetová 199. hráčka zdolala mladého hráča 84:81. Čech sa kvalifikuje po boku Horanského Marek KengalKto bol na hrane Borna Kojo 7-6 (6), 4-6, 6-1 z Chorvátska. Najdlhšie stretnutie dňa trvalo hodinu a 54 minút.