Zábava

Rok od smrti Karla Gotta: Ochranka na cintoríne je v pohotovosti, Ivana si dokonca najala osobného strážcu!

Hrob v pražských Malavzinkách podľa českých médií od rána navštívilo množstvo priaznivcov zosnulého Slávika. Rovnako ako počas výročia jeho neskorých narodenín, správa cintorína venovala zvýšenú pozornosť. Viackrát sa stalo, že na hrobe Karla Gotta sa kvôli množstvu sviečok zapálili kytice a vence.

„Opäť je čas, keď máme povinnosť vzdať hold pánovi Gottovi – pomôžeme strážiť a vyčistiť hrobové miesto.“ Pre Denník Aha to povedal Karel Kobliha, riaditeľ správy českých cintorínov. „Pani Gottová už súhlasila so správou cintorína, ktorý bude dohliadať na miesto odpočinku pána Karla Gotta, rovnako ako to bolo v deň výročia jeho neskorých narodenín,“ Pre spomínaný denník sa zmienila aj Aneta Solzová, hovorkyňa rodiny.

Na hrob Karla Gotta dohliada správa cintorína a ochranka, ktorú si najala Ivana Gottová.
Rok od Karlovej smrti

Zdroj: Profimedia

Na hrob však dohliada aj ochranka, ktorú si najala jeho vdova Ivana Gottová. O Charlesovo posledné miesto odpočinku sa stará pravidelne, ale súčasná situácia si samozrejme vyžaduje zvýšenú pozornosť. Samotná Ivana je v izolácii, pretože je pozitívna na nový koronavírus. „Keďže Ivana Gottová je kvôli covid-19 stále v izolácii, na svojho manžela si bude s láskou spomínať zo svojho domova,“ dodala hovorkyňa.

Ivana Gottová si musí svojho zosnulého manžela uctiť z domu. Voda je pozitívna pre nový koronavírus.
Rok od Karlovej smrti

Zdroj: Instagram KG

READ  Televízny kanál, priamy prenos, tímové správy, forma a štart do konfliktu Ligy národov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close