Technológie

Rozšírenie Cyberpunk 2077 príde v roku 2023

Hra hovorí, že prvé rozšírenie Cyberpunk 2077 príde v roku 2023 Twitter účet. Tweet poskytuje trochu viac podrobností po dnešnej výzve investorov CD Project Red, v ktorej bolo potvrdené, že vývojové práce na expanzii sú v Dockete na rok 2022.

„Nadchádzajúca expanzia Cyberbunk 2077 prichádza v roku 2023. Zostaňte naladení na ďalšie podrobnosti, ktoré prídu neskôr v tomto roku,“ uvádza sa v tweete.

A Snímka z hovoru investora, „Vývojové práce pre rozšírenie Cyberbunk 2077“ a „Dodatočná podpora pre Cyberbunk 2077“ sú dve odrážky pod nadpisom „Výrobné plány na rok 2022“. Náplasť novej generácie The Witcher 3: Wild Hunt a odkaz na novo získanú The Melass Flood „v neohlásenom pláne založenom na jednom z našich vlastníkov“.

Rozšírenie Cyberpunk 2077 bolo verejne uznané pred vydaním hry, ale jeho práca sa oneskorila, keď sa CDPR namiesto toho zameralo na priľnutie k hre. Za posledných 17 mesiacov to urobili niekoľkokrát, pričom verzia 1.5 bola spustená vo februári s ešte väčšími zmenami. To zahŕňa reštrukturalizáciu mnohých schopností RPG, nové byty na nákup a vylepšenú AI.

Tu je to, čo povedal Graham, bývalý učiteľ RBS v strednom veku bez peňazí, keď to povedal. Na noc opäť navštívil mesto Po oprave, keď je hra celkovo pozitívna:

Robia tieto zmeny rovnováhu v Cyberbunk 2077 tým najlepším cvičením pri definovaní vášho herného štýlu? Bohužiaľ nie, pretože zmeny ešte nie sú – a nie je pravdepodobné – dostatočne ďaleko. Mnohé zo zostávajúcich ponúk naďalej ponúkajú malé percentuálne zmeny a vplyv vašich rozhodnutí na Berg Tree zatiaľ nie je uspokojivý, pretože vaše činy sú formované štatistikami zbraní a nainštalovaným kyberwarom. Väčšinu svojich bodov som počas tohto obdobia investoval do stromu „Annihilation“, ktorého názov sám o sebe znamená úžasné veci, ale väčšinou som po otvorení novej ponuky v ňom nevedel rozlíšiť. Nabíjam zbrane o 10% rýchlejšie po zabití nepriateľa? Ako bolo povedané, Cyps.

Osobne som pripravený a zaujíma ma rozšírenie Cyberbunk 2077 – niektoré výsledky hry naznačujú, kam by sa toto rozšírenie mohlo uberať – ale nečudujem sa, že bude hotové až budúci rok. Ak to znamená, že to začína na lepšej úrovni, než akú robila základná hra, môže im to trvať, ako dlho chcú.

READ  Elton Ring je šiesta najväčšia hra na Steame.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close