Séria A: Výsledky, 5. kolo, Juraj Kucka strelil gól

včera 22:40
|

Futbalisti majstrovského Juventusu Turín iba remizovali v nedeľňajšom 5. kole talianskej Serie A doma s Hellasom Verona 1: 1.

Duel Benevento – Neapol ste mohli sledovať ONLINE na SPORT.sk >>

Duel Juventus – Hellas Verona ste mohli sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

Bod pre „starú dámu“ zachránil v 78. minúte švédsky reprezentačný stredopoliar Dejan Kulusevski. Juventus je v neúplnej tabuľke piaty, Verona ôsma.

Hráči FC Parma zásluhou gólu Juraja Kucka z penalty v nadstavenom čase získali bod v domácom dueli so Speziou po nedeľňajšej remíze 2: 2. Slovenský stredopoliar odohral celé stretnutie.

SSC Neapol zvíťazil v Benevente 2: 1, hoci v polčase prehrával 0: 1. V druhom dejstve hostia otočili vývoj okolo bránok Lorenza Insigneho a Andreu Petagnu. V drese SSC zasahoval do hry od 88. minúty slovenský stredopoliar Stanislav Lobotka.

Futbalisti Cagliari zvíťazili na domácom trávniku nad Crotone 4: 2. V neúplnej tabuľke im patrí jedenásta pozícia, Crotone je posledný s jediným bodom.

Séria A – 5. kolo:

Manchester United – Hellas Verona 1: 1 (0: 0)

Ciele: 78. Kulusevski – 60. Favilli

FC Parma – Spezia Calcio 2: 2 (1: 2)

Ciele: 34. Gagliolo, 90. + 1 KUCKA (z 11 m) – 28. Chabot, 31. Agudelo
/J. Kucka (Parma) odohral celý zápas /

Benevento Calcio – SSC Neapol 1: 2 (1: 0)

Ciele: 30. R. Insigne – 60. L. Insigne, 67. Petagna
/S. Lobotka (SSC) začal o 88. min./

ACF Fiorentina – Udinese Calcio 3: 2 (2: 1)

Ciele: 11. a 52. Castrovilli, 21. Milenkovič – 43. a 86. Okaka

Cagliari Calcio – FC Crotone 4: 2 (3: 2)

Ciele: 25. Lykogiannis, 35. Simeone, 45. Sottil, 85. Joao Pedro – 21. Messias, 43. Molina, ČK: 48. Cigarini (Crotone) po 2. ŽK