Slovensko prehralo s republikánskym skóre republikánov 0: 0 a Green in Boys prehrali 4: 2 na penalty

Najväčšie bolesti dnes večer utrpelo Írsko v semifinále play off Euro 2020 proti Slovensku.

Strana Stephena Kennyho po celý čas ukazovala ambície a mala jasné šance na víťazstvo v riadnom hracom čase.

Zdá sa však nevyhnutné, že bude uložená pokuta. Keď sa Darren Randolph priblížil príliš blízko, aby zachránil dva pokusy, osudy Írska uzavreli miss od Alana Browna a Matta Dohertyho.

Náš futbalový korešpondent Paul O’Heir vládne Green Boys v Bratislave:

Darren Randolph 7 – bezpečný pár rúk a super záchrana, ktorá Dudovi zabráni pri prvom zranení páru.

Matt Doherty 7 – Spurs drvený k trestu smrti je oveľa lepší ako človek.

Shane Duffy 7 – minulý mesiac sa rozkýval, ale bol tu solídny a dal veľkú vôľu neskoro.

Zdieľanie John Egan 7 mohlo byť lepšie, ale jeho obrana a kryt boli najobľúbenejšími.

David McColdrick z Írska s Jaroslavom Mihalakom a Marekom Hamekom zo Slovenska (Obrázok: © INPHO / Tommy Dickson)

Enda Stevens 7 – Skorá obrana a útok Tudu sa stali hrozbou, Brown využil príležitosť.

Jeff Hendrik 7 – Celoenergetický displej a tráva pokrývajú každú čepeľ na rôznych úrovniach.

James McCarthy 6 – Nevyriešené držaním Slovenska, ale tlačilo sa na ňom zranenie.

Connor Hurricane 6 – chytil fantastickú šancu na prekonanie slabým pokusom o vynikajúcu pozíciu. Zarezervované.

Obdobie Robinson 6 – Žiadna presnosť na prechode, bol však v strehu a niekoľko minút predtým, ako vyčerpal v predĺžení.

David McColdrick 8 – Dirigent kapely hru dramatizoval a v predĺžení sa priblížil k víťazovi.

James McLean 7 – chopil sa dobrej šance, ale bránil sa krycími pokusmi o prielom.