Zábava

Šokujúci rozchod obľúbeného páru: Možno nie! Skrývali to takmer rok

Pandémia COVID-19 má negatívny vplyv nielen na zdravie. Výrazne to ovplyvnilo ďalšie sféry nášho života. Spoločenské udalosti boli tiež výrazne obmedzené. Filmová premiéra alebo rôzne prestížne udalosti museli byť jednoducho zrušené. Zrejme vďaka tomu sa populárnemu hereckému páru podarilo svoj rozchod utajiť.

Reč je o Olive Wilde a Jasonovi Sudeikisovi, ktorí vo svojej dobe dokonca plánovali svadbu. Ako sa ale neskôr ukázalo, zásnuby boli zrušené a pár už netvorí pár. “Rozišli sa v priateľskom duchu. Stalo sa tak začiatkom tohto roka. Ich vzťah sa zmenil na dobre fungujúci rodičovský pár. Deti sú pre nich prioritou,” zdroj z ich okolia povedal magazínu People.

Olivia Wilde a Jason Sudeikis začali randiť v novembri 2011. Začiatkom roku 2013 herec požiadal svoju krásnu priateľku o ruku. Majú 6-ročného syna Otisa a o dva roky mladšiu dcéru Daisy.

Obe hviezdy už majú za sebou jedno nevydarené manželstvo. Olivia bola vydatá za Taliana v rokoch 2003 – 2011 ako princ Tao Ruspoli, Jason bol ženatý so scenáristkou Kay Connon od roku 2004. Rozviedli sa po 4 rokoch.

Olivia Wilde a Jason Sudeikis už netvoria pár.
Olivia Wilde a Jason

Zdroj: SITA

READ  Zdá sa, že má viac šťastia v láske ako jej matka: Dcéra našej TOP modelky sa potajomky vydala

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close