Technológie

Soul Hackers 2 – Nulová interpunkcia

Chcete pozerať nulovú interpunkciu bez reklám? Prihlásiť Se Eskapista + Podporte svojich obľúbených tvorcov obsahu ešte dnes!

Potom pokračujte a porovnajte Yahtz, Soul Hackers 2 a Persona 5. Pretože Persona 5 je jediné JRPG anime JRPG, ktoré nechce vyvracať čipkované obrúsky do svojich groteskne nadrozmerných očných jamôk. Anime JRPG. Vyšlo aj vo vydavateľstve Atlas. Dôležité je aj nevyhnutné preliezanie dungeonov a vystrájanie sa s členmi party, aby ste si s nimi zvýšili priateľstvo. Je to tiež spinoff franšízy Shin Megami Tensei. Boj je tiež založený na boji s rovnakým zoznamom príšer ako v každej hre SMT, ich nábore, aby využili svoju silu, a spájaní ich do nových príšer. A obsahuje hlavne dungeony založené na vnútornej mysli určitých postáv a z nejakého dôvodu najmä tunely. Tiež môžete občas hádať, pretože hlavné postavy doslova prezliekate do Persona 5 – postavy Krista. Ale vážne, čo je s tebou na tomto konkrétnom rebríčku príšer počnúc Atlasom, Pixie a končiac Satanom? Do pekla, aspoň Pokémon hackuje nejakých nových sráčov.

Po prvom zostavení zoznamu, nakreslení všetkých malých obrázkov a vypísaní tabuľky, s kým by ste sa mohli spojiť, ste všetci rozhodili rukami a povedali si: „Ak to zopakujeme, fukt“? ?“ Sympatizujem, rovnako sa cítim pri výchove dieťaťa od narodenia do osemnástich mesiacov. Každopádne, Soul Hackers je obvyklý spinoff Shin Megami Tensei, ale teraz je to kyberpunk a celý koncept Sea of ​​Souls nahradil internet . Ach, mám to, Hackeri duší. Takže rutina duchov. Je zoznam teraz ako digitálne prejavy ľudskej pamäte? Nie, stále sú to duchovia. Len existujú bez konkrétneho dôvodu. Ale internet je teraz živý a zmenil sa v anime dievčatá. No, to je asi jediná vec, ktorá dáva zmysel. V hrozivej techno budúcnosti je internet koncom sveta. Sebavedomie sa stalo veľmi inteligentnou a prejavuje sa ako dve anime dievčatá v koristi Jedno z dievčat, Ringo, je hráčskou postavou, čo ma prekvapilo, keďže v úvodnej sekvencii je to roztomilý anime chlapec s mečom. Myslel som, že Naga bude, pretože mal všetky typické vlastnosti anime protagonistov: nulovú osobnosť, s výnimkou záľuby v stylingu. Produkt.

READ  Premiéra novej konzoly v Londýne: The Tube je teraz zdobený ikonickými tvarmi PlayStation

Ale nie, Ringo sa ujme vedenia a okamžite vytvorí štvorčlennú partiu s tromi mužmi, Johnom, Paulom a Georgeom. Robil si niekto ten vtip? Niekto si ten vtip musel urobiť. Ringo prináša späť troch mŕtvych ľudí, ktorí sú nejakým spôsobom podstatní pre spásu sveta, a to je vaša párty počas celej hry. Nevymieňajte členov skupiny, pretože na rozdiel od Persony – začnime túto porovnávaciu párty – kde iba vedúci hráč môže meniť persony a všetci ostatní môžu získať pevnú, teraz môžu všetci členovia skupiny sekať a meniť, koho chcú. Takže nemá zmysel mať viac členov partie, v podstate sú to štyri zle oblečené sloty na zbrane. Nejaký malý a zbytočný rozdiel, ako napríklad Milady, nemôže vybaviť vec na zvýšenie napadnutia snehom, pretože, neviem, mala traumatické stretnutie so strojom Slurpee 7-11. Áno, typická pichľavá členka tsundere party menom Milady. „Ach, myslím, že budete porovnávať Soul Hackers 2 s Personou 5, pretože polovica postáv je pomenovaná v odkazoch na slávne diela francúzskej literatúry 19. storočia, Yahtz.“ Áno, budem. Jedna z mnohých vecí, ktoré sa mi na Persone 5 páčili, bolo, že hlavný hrdina vedel správne chodiť.

V Soul Hackers stlačíte páku, Ringo pomaly zrýchľuje a keď páku pustíte, má brzdnú dráhu ako predný kamión na daždivom svahu. Niekedy stlačím tlačidlo hovoru, keď sa Ringo priblíži k NPC a ona bude pokračovať a konverzácia bude vykričaná na desať stôp ďaleko. Ale s energiou, osobnosťou a zábavnými postavami na jednej strane a Shin Megami Tensei kričiacou nonšalanciou na druhej strane to padá na tejto škále, súdiac podľa biblických Soul Hackers 2. Postavy sa však necítia byť prepracované. Je to iné, pretože veľkú časť hry strávite tým, že im budete močiť v hlavách. Je to herný ekvivalent Mementos Persona 5, viacúrovňového vedľajšieho dungeonu, kde sa ponoríte ďalej do príbehu, teraz sú tri a je spárovaný s mechanikou priateľstva. John, Paul a George majú reprezentatívnu kobku, ktorú môžete preskúmať, aby ste odomkli ich úplné spomienky a príbeh. V tejto chvíli môžem len predpokladať, že trio strávilo väčšinu svojho života lúštením krížoviek v planetáriu s neustálou vizuálnou témou zdieľanou všetkými tromi kobkami.

READ  Hasselblad X2D je cheat kód pre pouličnú fotografiu

Aby som preskočil na koniec, môj záujem o Soul Hackers 2 zabilo to, že je o niečo bližšie ku koncu spektra, ktoré uprednostňuje opakované dungeon grinding pred waifu enchantment. Dokonca aj keď ponecháme bokom tie isté neuveriteľné pamäťové kobky. V rámci hlavného príbehu som prešiel ťažkým tunelovým tunelom a bol som veľkolepo informovaný, že ďalší príbehový dungeon nás zavedie do ďalších tunelových tunelov s trochu iným názvom. Čo nepomáha je, že Soul Hackers 2 zdieľa problém Persona Strikers, mechanika časového limitu Persony znamená, že nie je dôvod neopustiť kobku zakaždým, keď nájdete warp bod, ísť domov, zjesť sendvič a kvetinu a prísť rovno. späť s plným zdravím a výdržou, ale so štyrmi nabitiami. Je veľmi užitočné pridať k warp bodom sendvičové a poo zariadenia. Tiež sa rád pokúšam pozbierať všetky príšery, keď som v žalári. Je to najlepší spôsob, ako zostať plne vybavený do budúcnosti, a je to dobre premyslená úloha, ako to robí Hoover.

Je to jednoduchšie ako väčšina iných SMT hier. V boji sa stretnete s príšerami a pokúsite sa ich naverbovať tak, že ich pekne požiadate alebo im zaplatíte, čo trénerovi Pokémonov úplne neverí. V Soul Hackers to neurobíte. Namiesto toho len dúfate, že náhodne narazíte na svojho duchovného kamaráta v žalári a dúfate, že vám budú chcieť dať nového ducha namiesto sladkého obalu alebo nejakého strašidla, a potom dúfate, že vám náhodne dajú niečo, čo nemáte. Stále to mám. Bolo to pre mňa také náhodné. Behať tam a späť cez úplne preskúmaný dungeon a dúfať, že sa objavia vychytávky duchov, ak by nebolo ľahké vyhnúť sa bojom pri náhodných stretnutiach, myslím, že by bolo ešte otravnejšie, keby som im povedal, že nemám náladu. Ale na zavedenej metóde „náboru démonov počas vojny“ nie je nič zlé a zdá sa, že je to iné kvôli tomu, aby boli iní, snažiac sa vyhnúť obvineniu z kopírovania ich domácich úloh. Soul Hackers 2, potom: Nuda, neodporúčam. Dúfam, že vám toto zhrnutie ušetrilo čas, pretože hra nie je dlhá. Prial by som si, aby Atlus prestal propagovať a oznámil Personu 6. „Hej, čoskoro niečo oznámime!“ „Je to Persona 6, Atlas?“ „Možno! Lepšie vidieť!“ A potom oznámia, že znovu vydávajú omaľovánku Persona 4 alebo niečo také. Do riti, Atlas, pokračuj v tom. Keby som chcel sarkazmus a popieranie, čupol by som si nad automatický zavlažovač trávnika.

READ  Ruské nákladné lietadlo s jadrovým palivom pre Pakistan smerovalo na päť dní do Maďarska

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close