Technológie

Spoločnosť LG zaviedla svoj vlastný inteligentný respirátor

Okolo zariadenia je stále veľa nejednoznačností. Podľa spoločnosti stále čaká na certifikáciu.

Spoločnosť LG oficiálne predstavila svoj vlastný respirátor s názvom Čistiteľný vzduchový filter PuriCare. Okrem ventilátorov a batérií má tiež inteligentné senzory a dva prevádzkové režimy. ako zdôraznil web Verge, výrobca sa nepriamo odvoláva na pandémiu koronavírusov, ju nikde výslovne neuvádza.

Respirátor je založený na dvojici vymeniteľných filtrov podobných tým, ktoré ponúka LG v domácom čističi vzduchu. Dýchanie cez filtre majú uľahčovať vyššie uvedené ventilátory a inteligentné senzory, ktoré zisťujú, kedy užívateľ vdýchne a vydýchne vzduch. Na základe údajov zo senzorov elektronika automaticky zmení rýchlosť ventilátora.

O napájanie sa stará batéria 820 mAh. Zdá sa, že respirátor nie je navrhnutý na prácu s vybitou batériou. Podľa výrobcu to trvá 8 hodín v úspornom režime a 2 hodiny vo vysokovýkonnom režime.

Ale mnoho detailov ešte nie je známych. Napríklad výrobca nešpecifikoval cenu alebo dostupnosť nového respirátora. Odmietol tiež špecifikovať, či filtruje vdýchnutý a vydýchnutý vzduch. Hovorí sa, že certifikácia a testovanie zariadenia stále prebieha. Hovorí sa, že úplné špecifikácie sa neuverejnia, kým nebudú dokončené.

READ  Muž z Coventry nájdený pod vodou na Malte sa opäť stretol so svojím iPhone

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close