Tech

Spoločnosť LG zaviedla svoj vlastný inteligentný respirátor

Okolo zariadenia je stále veľa nejednoznačností. Podľa spoločnosti stále čaká na certifikáciu.

Spoločnosť LG oficiálne predstavila svoj vlastný respirátor s názvom Čistiteľný vzduchový filter PuriCare. Okrem ventilátorov a batérií má tiež inteligentné senzory a dva prevádzkové režimy. ako zdôraznil web Verge, výrobca sa nepriamo odvoláva na pandémiu koronavírusov, ju nikde výslovne neuvádza.

Respirátor je založený na dvojici vymeniteľných filtrov podobných tým, ktoré ponúka LG v domácom čističi vzduchu. Dýchanie cez filtre majú uľahčovať vyššie uvedené ventilátory a inteligentné senzory, ktoré zisťujú, kedy užívateľ vdýchne a vydýchne vzduch. Na základe údajov zo senzorov elektronika automaticky zmení rýchlosť ventilátora.

O napájanie sa stará batéria 820 mAh. Zdá sa, že respirátor nie je navrhnutý na prácu s vybitou batériou. Podľa výrobcu to trvá 8 hodín v úspornom režime a 2 hodiny vo vysokovýkonnom režime.

Ale mnoho detailov ešte nie je známych. Napríklad výrobca nešpecifikoval cenu alebo dostupnosť nového respirátora. Odmietol tiež špecifikovať, či filtruje vdýchnutý a vydýchnutý vzduch. Hovorí sa, že certifikácia a testovanie zariadenia stále prebieha. Hovorí sa, že úplné špecifikácie sa neuverejnia, kým nebudú dokončené.

READ  Nie je to preklep. Bluetooth maják môže mať dosah až 120 km

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close