Svet

Srdcervúce slová slovenskej krásky: Porodila mŕtvu dcéru … Bolesť nikdy nezmizne!

V decembri 2018 zažila najhoršie obdobie svojho života. V pokročilom štádiu tehotenstva, keď sa s manželom pripravovali na príchod vytúženej dcéry, sa všetko zrazu otočilo. Namiesto toho, aby si pár dieťa užil, zažil veľké muky. Do novembra vyzeralo všetko perfektne. Ale Petra, ktorá neustále pridávala príspevky o tehotenstve, zrazu prestala prispievať na Instagram.

Keď sme sa v tom čase snažili kontaktovať Missku, nereagovala na naše otázky a úplne vymazala svoj profil. Až v januári 2019 sa ukázalo, čo sa stalo, a zdrvená kráska priznala, že o dieťa prišla. Stalo sa tak iba tri týždne pred termínom pôrodu. „Pred dvoma mesiacmi sa mi zrútil svet. Bez tlčúceho srdca som k nemu priviedla Ameliu, našu dcéru,“ zdôverila sa s Petrou niekoľko týždňov po tejto tragédii so slovami, že ani lekári nevedia prísť na to, čo sa stalo.

Petra Sliacka prišla o dcéru pred dvoma rokmi. Dnes hovorí, že bolesť, ktorú cíti za svoju stratu, nikdy nezmizne.
Srdcervúce slová slovenskej krásy:

Zdroj: Instagram PS

Petra si však po ťažkej rane nakoniec dopriala život a opäť otehotnela. A v decembri minulého roku porodila dcéru Tamarku. Momentálne oslavuje svoje prvé narodeniny a Sliacka si materstvo užíva plnými dúškami. Samozrejme nezabudla na svojho anjela, ktorý ju strážil z neba. A aj dva roky po tejto tragédii má v srdci obrovské bolesti. Čo cíti, opísala na svojom Instagrame, kde sa jej fanúšik opýtal, či má citový vzťah so svojou zosnulou dcérou.

„Áno a celkom prirodzene. Amelia je našou súčasťou. Nosila som to pod srdcom 9 mesiacov. Cítila každý jej pohyb. Porodila som ju a pochovala. Nemôžeš predstierať, že sa to nestalo. Ty nemôže mať citový vzťah. Neprejde deň, aby som si ju nepamätal. Keď vidím dvojročné deti, vždy si kladiem otázku, aká by bola. A mnohokrát je mi ťažko, najmä pri tentoraz, keď sa blíži „výročie“. Pretože bolesť nezmizla a myslím si, že nikdy nezmizne. Už to nie je také ochromujúce, ako to bolo kedysi, „ priznal sa úprimne Petrovi, ktorý bude niesť jej dcéru v srdci navždy.

READ  Trumpovo obvinenie: House môže čakať na odoslanie článkov do Senátu 100 dní po Bidene

Pred rokom sa Petra stala matkou malej Tamarky.
Srdcervúce slová slovenskej krásy:

Zdroj: Instagram PS

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close