Technológie

Stalker 2: Heart of Chornobyl debutuje v novom hernom traileri

Stalker 2: Heart of Chornobyl je na dobrej ceste k vydaniu niekedy budúci rok a vývojár GSC Game World zverejnil svoj prvý trailer za šesť mesiacov, ktorý ukazuje hrateľnosť s niektorými príbehovými ozdobami.

Zdvorilosť IGN, nové video ukazuje, že STALKER 2 vyzerá celkom dobre. Príbehová strieľačka sa odohráva v Chornobyľskej zakázanej zóne, post-apokalyptickom svete obývanom nebezpečnými mutantnými príšerami. Hráči sa musia vydať do srdca zóny, zatiaľ čo sa pohybujú v nelineárnom zápletke prostredníctvom hry riadenej výberom.

STALKER 2, ktorý bol formálne potvrdený na rok 2020 po rokoch oznamovania štartu a zastavenia, má chaotický vývoj. Po upozornení a okamžite Zrušenie schém NFT Projekt bol odložený vo februári kvôli protestom fanúšikov v decembri 2021 a ruskej invázii na Ukrajinu, kde sídli GSC. Mnoho robotníkov bolo nútených evakuovať svoje domovy v Kyjeve, hlavnom meste Ukrajiny. Iní dizajnéri sa rozhodli mesto zachovať. Jeden z dizajnérov GSC, Vladimir „New“ Yesov, sa dobrovoľne prihlásil do boja. Nedávno zabitý v boji.

Stalker 2: Heart of Chornobyl vychádza na Xbox Series X/S (vrátane Game Pass) a PC v roku 2023. Toto je jeden z mnohých titulov, ktoré budú zasiahnuté chybou oneskorenia a posunuté na budúci rok, pozrite si zoznam, ktorý môžete Tu.

READ  Upozornenie na ponuku! Amazon znižuje ceny na Echo Show 8 so zľavou 44 %.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close