Technológie

Tu je všetko, čo dnes večer predstavuje ukážka ukážky partnera Xbox Partner

Microsoft Ukážka ukážky partnera Xbox Výnimka môže mať nezmyselný názov, ale neklamte si, že to nestojí za pohľad! Dnešná posledná časť bola celkom slušná ponuka, možno nie Vzrušujúce Došlo teda aspoň k niekoľkým zaujímavým odhaleniam. Boli tu prvé pohľady na remake Metal Gear Sold 3 od Konami, novú hru od vývojára simulátora PowerWash FuturLab a ďalšie. Ak hľadáte súhrn všetkého, čo vám nezaberie 30 minút času, čítajte ďalej.

Najprv sme sa učili Ako drak: nekonečné bohatstvo Keď vyjde 26. januára budúceho roka, bude pokračovať v tradícii série bohatých vedľajších aktivít, ktoré vám dajú šancu spravovať celý rezort na tropickom ostrove v čistom štýle Animal Crossing. Je tu rybolov, chytanie chýb, crafting a ďalšie, ako je podrobne uvedené v traileri nižšie.


Like a Dragon: Infinite Wealth – Trailer na odhalenie ostrova Tondogo

Vývojár PowerWash Simulator FuturLab vydal svoju novú hru Icaro: NezomriemDuchovný nástupca uznávanej série Speed ​​​​v štúdiu a sľubuje „uspokojivý flow-state“ rogue-lite akciu.


Oznamovací trailer Icaro: Will Not Die.

V prvom z mnohých herných odhalení, Everybody’s Gone to the Rapture a Amnesia: A Machine for Pix vývojár The Chinese Room ponúkli prvý správny pohľad na svoj pútavý príbeh z pohľadu prvej osoby. Still Wakes the Deep. Ak to znie odstrašujúco, po akcii na ropnej plošine v Severnom mori v 70. rokoch ste na správnom mieste.


Still Wakes the Deep je prvý gameplay trailer.

Vývojár Deonin RoboCop: Rogue City Ako nedávno, trochu prekvapivo, zistil Chris Tapsel z Eurogameru, začína to byť dobrý čas. Po vydaní 2. novembra na Xbox Series X/S, PS5 a PC sme sa dočkali nového pohľadu na jeho hrateľnosť, vrátane súboja s mocným ED-209.


Trailer Robocop: Rogue City.

Ďalší zaujal Chrisa Topsella, vývojára Microbirdu Dungeons of Hinterberg — ktorá zahŕňa hráčov, ktorí sa stýkajú a prechádzajú dungeonmi v kedysi ospalom rakúskom horskom stredisku, ktoré dáva hre jej meno — má vyjsť budúci rok, vrátane jednodňového vydania Game Pass. Jeho nedávny vzhľad vitríny Xbox ponúkol bližší pohľad na sociálne aspekty, ktoré poháňajú hru, pretože víťazstvo v Dungeons of Hinterberg si vyžaduje viac ako ostrý meč.

READ  Microsoft pomáha vizualizovať digitálnu nemocnicu na Slovensku


Trailer k sociálnej hre Dungeons of Hinterberg.

Duch severu 2 Nikdy som nepočul o Spirit of the North 1, ale teraz som múdrejší a túžim sa dozvedieť viac o zákerných, vizuálne pozoruhodných dobrodružstvách série. Tentokrát hráči prevezmú kontrolu nad novou vedúcou líškou v spolupráci s lietajúcim spoločníkom. Spirit of the North 2 nemá dátum vydania, ale „už čoskoro“.


Oznamovací trailer Spirit of the North 2.

Metal Gear Solid Green Triangle: Snake Eater Predtým ohlásený remake Metal Gear Solid 3 pochádza od interného vývojového tímu Konami. Od jeho vydania v máji sme o ňom veľa nepočuli, no dnešný Xbox Showcase ponúkol prvé zábery z hry, vrátane trochy hrateľnosti. Dobré správy? Zdá sa to byť v poriadku.


Metal Gear Solid Delta: Snake Eater v motorovom prívese.

Lords of the Manor Strategická hra, v ktorej sa hráči snažia ovládnuť prekvitajúce stredoveké mesto. Sľubuje hlboké budovanie mesta, rozsiahle taktické bitky a komplexné ekonomické a sociálne simulácie. Ak sa vám páči niečo podobné (čo sa mi páči, aj keď by som si prial, aby moje hry neboli o niečo menej ako mokrý víkend vo Walese), pre PC sa spustí 25. apríla budúceho roka. Toto je vydanie Day One Game Pass.


Trailer k dátumu vydania Manor Lords

finále V skutočnosti to vyzerá dosť veľkolepo s oku lahodiacou fyzikou deštrukcie a vývojár Embark Studio oznámil, že jeho free-to-play tímová súťažná strieľačka bude mať Steam, Xbox Series X/S a otvorenú beta verziu pre rôzne platformy. PlayStation 5 zajtra, od 26. októbra do 5. novembra.


Otvorená beta upútavka na finále.

Archa: Život vstúpil – Kontroverzný dino-strieľkový hit vývojárskeho štúdia Wildcard Ark: Survival Evolved – vyšiel, aby divákom umožnil prvý pohľad na niektoré hry počas dnešného Xbox Partner Preview. Vzhľadom na to, že hra dnes vstupuje do Early Access na Steame, je určite odhalená neskoro – alebo aspoň malo byť; Niekoľko hodín po oznámení to v čase písania stále nebolo nikde vidieť. To, čo Wildcard počas predstavenia nespomenul, bolo, že verzie Xbox Series X/S a PS5 boli odložené na november.

READ  Forspoken Demo: Šesť grafických režimov na výber, ale čo robia?


Spúšťací trailer Ark: Survival Ascended.

Nakoniec, ako lepšie osláviť Alan Wake 2Vychádza už tento piatok, 27. októbra, viac ako pár pesničiek a pár scén agenta FBI, ktorý mučí prízračnú babičku? presne tak. Prosím Vychutnajte si.


Spúšťací trailer Alan Wake 2.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close