šport

Urobte okrúhle rezy z lavíny

Colorado Avalanche urobili svoje prvé kolo škrtov a na základe toho, čo sme doteraz videli, neexistujú žiadne skutočné prekvapenia.

Možno budete prekvapení, keď uvidíte, kto to nezvládol.

Lavínové škrty sú nižšie a očakávam, že škrty pre zranenia prídu čoskoro po tom, čo dnes povedal Jared Bettner.

Ak existuje Mierne prekvapenie, to je Gianni Fairbrother. Včera večer som si myslel, že bol roztomilý VegasNikdy sa však neuchádzal o miesto na súpiske v Colorade.

Skutočne zaujímavá časť týchto pohybov je kto je kto neurobil bude rezané. Maroz Zetlička, Ivan Ivan a Jeremy Hansel sa držia a ukazuje to, ako dobre hrali. Hlavný tréner Avalanche Jared Bettner včera večer vyzdvihol Jedličku a Evana, keď sa ho pýtali, kto naňho zapôsobil, a Hanselovu hru som miloval.

Evan hrá na zmluvu v AHL, zatiaľ čo Jedlička a Hanzel nemajú zmluvy v NHL. Jedličku čaká práca na Slovensku a bol by som trochu prekvapený, keby podpísal vstupnú zmluvu. Na druhej strane Hanzel by dnes možno dostal šancu. Skutočnosť, že odrezali Fairbrothera a zároveň držali Hansela, je pre 20-ročného obrancu skvelá správa. Je to obranca, ktorý mohol poskočiť v rebríčku hĺbky vzhľadom na to, čo musí urobiť, aby získal čas na ľade AHL.

Avalanche pravdepodobne urobia viac ťahov pred štvrtkovým zápasom v Minnesote, ale očakávam, že ďalšie kolo veľkých škrtov príde až po tomto zápase.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close