Svet

„Vďačné srdce“ BBNaija zareaguje, keď kľačí vo Whitemoney Dubaj na svojej prvej medzinárodnej ceste

Po tom, čo víťaz 6. sezóny Big Brother Niaz Whitemany uskutočnil svoje prvé medzinárodné turné, jeho reakcia bola epická a niečo, čo vám roztopí srdce.

Whiteman vyjadril svoju vďačnosť Bohu za príležitosť stať sa slávnym účasťou na Bipinji a po svojom prvom pristátí v Dubaji vzdával Bohu rovnakú vďaku pred zrakom verejnosti.

Podnikateľ z Enu povedal, že za celý svoj život necestoval mimo Nigérii, takže jeho prvá cesta mimo svojej vlasti bola pre neho emocionálnym zážitkom a video ukazuje, ako si kľakol na kolená, aby po zostupe chválil Boha za požehnanie. . Z letiska..

Používateľ Instagramu identifikovaný ako @terociti napísal ako odpoveď;

Keď vstúpil do domu BBN, keď si kľakol a ďakoval Bohu, bola to opovrhnutiahodná vec, ktorú urobil. Jeho vďačný a vďačný postoj ho posunie v živote ďaleko!

V inom posolstve Američan zaujme svojím architektonickým štýlom, ktorý prekonáva rozpory stavaním domu hore nohami.

Muž menom Marek Siren, ktorý žije v Niagare v USA, na videu uviedol, že ho prinútili postaviť budovu hore nohami po tom, čo to prvýkrát zažil v Poľsku počas prázdnin.

Keď sa vrátil, navrhol to niektorým zo svojej komunity, no tí sa mu posmievali a povzbudzovali ho, že to nepôjde, no ich slová ho nenechali zlomiť, pretože svoj nápad tak tvrdo oživil. .

naše:Ghgossip.com

READ  Dvaja muži vyliezli na 35 metrov vysoký komín neďaleko Prahy a po páde zomreli

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close