Zábava

Verejné divadlo, ktoré hostí festival krátkych filmov na Manhattane

„Láska, otec“ Fotografia odoslaná

„Zachráňte včely“ Fotografia odoslaná

25. ročník Manhattanského festivalu krátkych filmov je naplánovaný na piatok 30. septembra a sobotu 1. októbra o 19:00 v The Public Theatre v Lewistone.

Filmoví nadšenci sa stretnú na viac ako 500 miestach po celom svete, aby sledovali a ocenili prácu ďalšej generácie filmárov z celého sveta. Medzi finalistami z histórie festivalu sú nominovaní na krátke filmy a víťazi Oscarov.

Desať filmov pochádza z ôsmich krajín, pričom filmy zo Škótska, Česka a Skovaccie, Španielska, Austrálie, Fínska a Libanonu, a po dvoch z Francúzska a Spojených štátov. Tohtoročná záverečná desiatka filmov predstavuje najlepšie krátke filmy z 870 prihlášok zo 70 krajín, ktoré dostal MANHATTAN SHORT za rok 2022. Tohtoročná finálová desiatka je „Dawn vs. Lightning“ (Škótsko), „Love, Dad“ (Česko & Slovensko), „Save the Peace“ (USA), „The Treatment“ (Španielsko), „Freefall“ (Francúzsko), „Fetish“ (USA), „The Free Swimmer“ (Austrália), „The Blanket“ (Fínsko), „Varšava“ (Libanon) a „The Big Green“ (Francúzsko).

Pre viac informácií o festivale navštívte www.manhattanshort.com.

Všeobecné vstupné stojí 10 dolárov. Pre vstupenky volajte 782-3200 alebo navštívte thepublictheatre.org. Maska sa odporúča, ale nevyžaduje sa. Verejné divadlo sa nachádza na 31 Maple St., Lewiston. Pre viac informácií navštívte the publictheatre.org.

Pozrite si ďalšie pripravované zábavné podujatia!


Na obnovenie hesla použite formulár nižšie. Po odoslaní e-mailu účtu vám pošleme e-mail s kódom na obnovenie.

„Predchádzajúci

READ  Slovenský minister zdravotníctva Marek Krazi rezignoval uprostred ruského očkovacieho sporu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close