Svet

VIDEO Hrdinský čin, z ktorého mrzne: Mark zachránil svoju lásku z čeľustí žraloka, neuveriteľné okolnosti!

Následne pomohol svojej 30-ročnej manželke Chantelle Doylovej odplávať na pobrežie, odkiaľ ju vrtuľník dopravili do nemocnice s ťažkým zranením pravých nôh, píše spravodajský server BBC.

Tri metre mláďa

Podľa odborníkov, mladý biely žralok, asi tri metre dlhý, pravdepodobne napadol. „Ten chlap tam padol a skočil zo svojej dosky na žraloka a zbil ho, aby ju pustil a potom jej pomohol späť na pláž,“ vzal na vedomie Steven Pearce, vedúci miestnych záchranárov v Port Macquarie vo východnej Austrálii, kde k incidentu došlo. Podľa neho to bol hrdinský čin.

„Keď uvidíte matku svojho dieťaťa, podporu a všetko, čo ste, jednoducho reagujete.“ povedal Rapley v rozhovore pre austrálsku televíziu 10 News First Sydney. Celkom osemkrát udrel žraloka päsťou. „Je to ako udrieť päsťou do tehlovej steny,“ Popísala.

Podľa jedného zo zachráncov si však ostatní ľudia prítomní na pláži zaslúžia pochvalu, ktorá zraneným okamžite poskytla pomoc.

Pripomenul tiež, že ide o tretí podobný útok v tejto oblasti v tomto roku. Podľa neho napadnutá surferka Doyle čaká na operáciu, ale je v stabilizovanom stave.

READ  Fujimori má v peruánskych anketách nižší podiel hlasov na vidieku ako Castillo

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close