Zábava

Vojna v slovenskom šoubiznise: Známy Slováci sa dostali do tvrdého boja … Z dôvodu reklamy na internetový obchod!

Pred rokom určitý nemecký internetový obchod na Slovensku spôsobil kompletný obchod, keď až do poslednej chvíle nikto nevedel, o čom to všetko je. A teraz je to tu znova. Mnohé celebrity to propagujú a vysoko oceňujú ponuku uvedeného portálu. Ale potom je tu druhá skupina ľudí, ktorí kritizujú e-shop za rýchlu módu.

Všetko to začalo pred niekoľkými dňami, keď bol internet doslova zaplavený hovorom, že ak Instagram dosiahne 100 000 sledujúcich za týždeň, odplatí svojim zákazníkom trojdňové zľavy vo výške 50%. Mnohí privítali túto ponuku, o čom svedčí skutočnosť, že stanovený počet sledovateľov bol dosiahnutý za jeden deň.

O výzve informovalo veľké množstvo známych tvárí. Za všetkých môžeme spomenúť tanečnice Ivana Gáborík a Katka Jakeš, moderátorku Soňu Skoncovú, speváčku Mamu Dashu Šarközyovú, tenistku Dominiku Cibulkovú alebo Veroniku a Danielu Nízlovú z dua TWiiNS. Všetci títo vplyvní však netušili, že sa stanú predmetom veľkej kritiky.

Sú to tí, ktorí sa snažia upozorniť na zlo rýchlej módy. Hovoríme o móde, ktorá sa vyrába hlavne v ázijských krajinách, kde zamestnanci pracujú v neľudských podmienkach za minimálnu mzdu. Pracovníci sú často bití a svetovo známe značky nie sú radi, že zamestnávajú deti.

Nie je známe, či je to tak aj v prípade uvedeného portálu. Faktom však je, že v slovenskom šoubiznise vyvolal ukončenú vojnu. Všetko začalo so statusom Kristíny Tormovej. „Naozaj by som si prial, aby ľudia … Takto: Skutočne si prajem, aby sa 100 000 pák, ktoré sa zbierali denne pre obrovský eshop s rýchlymi módnymi značkami z vynálezu sveta, v ktorých naozaj nechcete viem, ako boli vytvorené, aby premenili tieto páky na 100 000 múdrych ľudí, ktorí si bezhlavo nekúpia to, čo nepotrebujú, len preto, že je to lacné. ““ povedala herečka.

Naozaj by som si prial, aby ľudia neboli. Páči sa mi to: Veľmi si prajem, aby sa 100 000 pák, ktoré sa zbierali za deň pre obrovský eshop s rýchlymi módnymi značkami z vynálezu sveta .. čo často nechcete vedieť, ako sa to stalo. .to z týchto pák na 100 000 múdrych ľudí, ktorí nebudú kupovať bezhlavo to, čo nepotrebujú, len preto, že je to lacné. , Prial by som si, aby mali vplyvných pracovníkov, ktorí našťastie pre svojich nasledovníkov znovu zabavili túto planétu miliónmi kusov oblečenia … aby mali takú silu (napriek dobrým ziskom, ktoré sa vždy dobre spájajú, viem! !!!) odmietnuť takúto spoluprácu. Prosím! , Neverím, neverím, neverím, že v čase, keď sa toľko ľudí snaží propagovať ekologickejšie, keď celý svet vydáva poplach … keď sa ponáhľame do hrozného zadku … nemyslím si, že na to skočíte. , Viem, viem, že si musíte kúpiť niečo, viem, že zľava je skvelá … Mám ju aj vtedy, keď niečo potrebujem. Nie, nemôžem len chodiť po slovenskom dizajne, nakupujem bežné veci na bežné nosenie. Áno, neekologické a normálne áno. S Lindexom som bol dokonca 6 rokov priateľský a naozaj si toho vážim a pozorujem, ako sa pomaly pohybuje v dobrom svetle. Ale nebuď hlúpy, to sú šialené omše. Dajte svojim priateľom veľa bez kritického myslenia. Podporujete veľmi škaredé príbehy …. Ak neviete, o čom hovorím, prečítajte si trochu … Ak ste to ešte neurobili, pozrite sa na @ jakub.filo @viktorvincze @mxsabo @nataliapazicka @ekoistky @platformaudrzatelnosti a ďalší, ktorí vám trpezlivo vysvetlia, že je čas myslieť. A trendom nie je mať 3 000 nových lacných tričiek. Ale dajme tomu päť spravodlivých. Je módne mať menej. Je múdre byť múdre. Je módne premýšľať … nejde iba o módu … Uvidíte, že oceníte každý kúsok omnoho viac a budete v ňom omnoho krajší .. a oveľa elegantnejší ako kedykoľvek predtým .. Sľubujem, sľubujem , foto: @ g0mboska sukňa: @ rivica.sk

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@ kristina.tormova),

„Bol by som rád, keby ovplyvňovatelia, ktorí, našťastie pre svojich nasledovníkov, odišli a znovu zhabali túto planétu s miliónmi kusov oblečenia, aby mali silu (napriek dobrým príjmom, ktoré sa vždy dobre hodia, ja viem!) spolupráca. Prosím! “ Torm pridal. Tieto slová ako prvé vytáčala tanečnica Ivana Gáborík, ktorá k Instagramu komentovala túto tému. A jej slovami celkom evidentne narazila na Kristínu.

READ  Cineworld zverejňuje stránky kín v Spojenom kráľovstve po podaní návrhu na vyhlásenie konkurzu

Ivana Gáborík, tanečnica

Zdroj: Instagram

„Najviac som sa zasmial, že jedno dievča s chrípkou, ktoré má deti, to komentovalo a propagovalo detské oblečenie vyrobené v Číne. To mi bolo nepochopiteľné. Táto spoločnosť sa tiež uberá správnym smerom, pretože zahŕňajú značky, ktoré majú rôzne pohľady na túto tému, každý si vyberie svoje vlastné, teraz si nemyslím, že ľudia sa zbláznia, pretože v súčasnosti nemajú peniaze, jednoducho chcú šetriť a môžu si kúpiť lepšie veci na lepšia cena týmto spôsobom, “ Povedala Ivana.

Ale speváčka Mamba Dasha bola najviac poburujúca. „Včera som bol tak strašne vytočený, že som nemohol ani spať, normálne som mal problémy zaspať, ráno som sa zobudil vytočený, potreboval som pár hodín, aby som to vypracoval vo svojom vnútri a neodoslal niekoho hneď do kufrov … niekde “ Začal Šarközy.

Mamba Dasha Šarközyová, speváčka
Vojna v slovenskom šou:

Zdroj: Instagram

„Viete, čo je chyba? Existujú rôzne anti-fluencery, alebo ako by som ich mal volať, ktorí nechcú nič hovoriť, ale ak dostanú ponuku z tohto e-shopu, myslím, že ho chytia veľmi rýchlo, ale nanešťastie túto ponuku nedostali, a tak sa vyjadrili tak, ako sú, a problém je, že títo ľudia túto bublinu nafúkli, “ Dasha pokračoval.

„A čo ma najviac šokovalo, bolo to, že ten, kto to poukázal na tento e-shop, je hlavnou tvárou jednej ďalšej značky, takže je to pre mňa úplne naruby a druhá vec je, že to robí babička. značka jej tričiek, ktorá je preplnená na Slovensku a každý druhý človek má dnes na sebe prúžky, o čo vlastne ide? Je pre mňa také veľké pokrytectvo, že by som to od tohto človeka, ktorého úprimne rád. Toto ma úplne šokovalo. ““ pridal Mamba.

READ  Billie Jean King Cup finále tím Austrálie | Tenisové novinky

Uvedené ženy však boli len jednou z mnohých známych tvárí, ktoré sa k prípadu vyjadrili:

Tatiana Žídeková, fitnes a ovplyvňovateľka:

„Každý, kto má zľavu 50% z e-shopu, premýšľajte o tom, ako táto zľava pomôže rodine, ktorá nemá najlepší príjem a má doma deti, ktoré potrebujú zimné bundy, topánky a podobné veci, čo bude musíš si kúpiť … Nie každý má peniaze na udržateľnú módu a pre deti je veľmi ťažké, pretože rastú veľmi rýchlo … Zo skúseností v mojom Inste viem, že matky sú šťastné až 5%, ktoré spravujem vybaviť ich. ““

Katarína Jakes, tanečnica:

„K jej príbehom by som dodal, že najväčšie rozpaky sú, že väčšina ľudí, ktorí sa pripojili k horám, ju tajne kúpi so zľavou, pretože chcú lepšie veci za dobrú cenu. Veci, ktoré sa po prvom použití nerozpadnú. Myslím si, že rozptýlenie zlej energie je úplne trápne. Nech si každý vyberie, či chce alebo nechce využiť zľavu a všetci budú spokojní. ““

Alexandra Orviská, moderátorka:

„Na tieto veci si naozaj nezvyknem, ale už si myslím o ľuďoch, ktorí sa prihlásia na zľavy na našich profiloch Instagramu. Z tých ľudí som smiešny. Nie každý chodí nakupovať a nie každý má peniaze na nákup. Možno, že ľudia, ktorí majú tri deti a 50% zľavu, budú šťastní a kupujú iba to, čo potrebujú. A tiež by som sa chcel opýtať každého, kto urobí takúto poznámku, či môže utiecť a skontrolovať krabicu od topánok, aby zistil, či má nejaké topánky od známej značky. A ten, kto má na nohách tašky, mi môže niečo povedať. ““

Ale tí, ktorí naopak súhlasia so slovami Kristíny Tormovej, hovorili tiež:

Zuzana Hanzelová, novinárka:

READ  Roku na odstránenie RT z operačného systému v Európe - Digital TV Europe

„Namiesto toho sa pozrite na miestne značky. Kristína Tormová to zhrnula, nemusí to byť 100 percent, ale každé percento menej ako 100 sa počíta!“

Odkaz na štatút Kristína zdieľa napríklad štylistka Babsy Heribanová.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close