Zábava

WHL – Surrey Baines podpísal zmluvu s Canucks po úspešnej sezóne v Peace Arch News

Generálny manažér Vancouveru Connex Patrick Alvin v piatok (11. marca) oznámil, že klub podpísal vstupnú zmluvu s Arshdeepom Paynesom zo Surrey.

Podpísaná správa Uverejnené na nhl.com/canucks.

„21-ročný Baines odohral v tejto sezóne za Western Hockey League (WHL) Red Deer Rebels 82 zápasov, v ktorých nazbieral 82 bodov (30-52-82) a 46 trestných minút. V lige vedie so ziskom dvoch bodov (82) (82) a asistencií (52), čím sa stal prvým hráčom juhoázijského pôvodu, ktorý bodovo viedol WHL.

„V tejto sezóne 6’1″, 184-librový ľavý krídelník nazbieral vo svoj prospech 11 gólov v presilovej hre a 24 asistencií, čím pomohol rebelom pochváliť sa tretím najlepším percentom presilových hier v lige.“

Baines bude pokračovať v hre za Red Deer túto jar s cieľom narušiť zostavu Canucks v budúcej sezóne 2022-23.

Baines v piatok povedal, že podpísať zmluvu s jeho rodným tímom NHL bolo „veľmi relaxačné“.

„Celá moja rodina, najmä môj brat, a ja sme všetci išli na Knox Games, takže je veľmi vzrušujúce mať príležitosť hrať za nich,“ povedal Baines.

Baines, ktorý nebol draftovaný žiadnym tímom NHL, nedávno povedal, že túto sezónu bude tvrdo hrať, aby dostal pozvánku na kemp profi tímov toto leto.

„Snažím sa vložiť nohu do dverí a zistiť, či môžem vytvoriť príležitosť, keď budem starší, takže uvidíme, ako sa veci vyvinú, ale som veľmi nadšený,“ zdôraznil Bains minulý mesiac. Rozhovor s Teraz vodca. „Môj agent robí väčšinu práce a hovorí, že veci idú dobre, takže budem hrať svoju hru a zvyšok nechám na neho.“

Ako Bains Filmový štáb, ktorý prešiel od juniorského hokeja k profesionálovi, sleduje jeho pokrok ako jedného z najlepších strelcov WHL v novom filme zameranom na hokejistov z Južnej Ázie.

Bývalý menší hokejista Surrey bol jednou zo štyroch hlavných postáv natočených pre dokument „Out of the Stones“ kvôli tohtoročnej jeseni. Film, ktorý režírujú a produkujú Baljit Sankara a Nilesh Patel, má za cieľ poskytnúť „bližší pohľad na juniorský hokej z perspektívy štyroch juhoázijských hráčov, ktorí sa snažia nájsť úspech v kanadskom národnom športe“.

Okrem Paynesa sú to Arvin Adwal narodený v Surrey (teraz hrá Pro na Slovensku), Kayton Satra-Kong (s WHL Swift Current Broncos), ktorý vyrastal v Richmonde, a druhý Richmondite, 16-ročný Arjun Bawa. (Cowichan Valley Capitals BCHL). Film obsahuje aj rozhovory s bývalým kapitánom hokejového Surrey Minor Harbesom Bainsom, ktorý je novým hráčom 11-tímu Vancouver Island Junior Hockey League (VIJHL) a teraz riadi Kovichan Kraken Lake.[email protected]

Ako sme my Facebook Nasleduj nás Instagram Nasleduj Toma Twitter

READ  Spustené v rámci starého a nového hviezdneho trekkingu v Paramount + Veľkej Británii a Írsku, vrátane „Strange New Worlds“ - TrekMovie.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close