Technológie

Xbox's Pendiment je teraz vonku na PS5, PS4

Výber titulov zo štúdií prvej strany Xboxu sa dostáva na viacero platforiem a teraz je k dispozícii prvý z potvrdených štyroch: Pendiment. Fallout: New Vegas, vyvinutý vývojárom The Outer Worlds Obsidian Entertainment, je vražedná a záhadná hra, v ktorej musíte vyriešiť sériu vrážd v bavorských Alpách v 16. storočí. Umenie inšpirované starými tlačenými knihami a rukopismi dáva hre jej jedinečný vzhľad a teraz si ju môžete zahrať na PS5, PS4 za 15,99 GBP / 19,99 $.

Hráte ako Andreas Mahler, detektív, ktorý sa stal ilustrátorom pre mesto Dossing a jeho opátstvo Keersau. „Hráči sú zodpovední za vedenie vlastného vyšetrovania, aby určili osud spoločnosti, ale každé rozhodnutie má trvalé následky a nevyhnutne priťahuje Andreasa bližšie k stredu skrytého sprisahania.“ Vaše rozhodnutia sa prejavia naprieč generáciami a dramaticky ovplyvnia budúcnosť spoločnosti.

Koncom roka 2022 sa hre podarilo získať uznanie kritikov Metakritický 86 hodnotení zo 60 rozsudkov. Eurogamer Sesterská stránka to nazvala „geniálne výpravné dobrodružstvo plné vtipu a srdca“. Čistý Xbox Na záver mu udelil ocenenie 9/10: „Môže to byť úžasný umelecký štýl, ktorý vás ako prvý vtiahne do seba a naozaj vyzerá skvele, ale v skutočnosti je to čistá starostlivosť, ktorá je vložená do príbehu a presné detaily. V každom aspekte budovanie sveta tu predáva celú vec naozaj dobre.“

Dnes v digitálnom formáte Obchod PS, limitované hry majú fyzickú verziu k dispozícii na predobjednávku. Vezmeš si dnes peniaze? Vyriešte vraždy v komentároch nižšie.

READ  Pripomenutie: Xbox Game Pass dnes prehral tri hry (31. marca)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close