Svet

Záhadná smrť slávneho DJ: Zistili, že je mŕtvy 5 dní po autonehode … Jej syn (4) chýba!

Celý prípad nedáva zmysel. Všetko to začalo minulý týždeň na dopravnej nehode na jednej z talianskych diaľnic. V tuneli sa Viviene zrazila s dodávkou, namiesto toho, aby čakala na príchod polície, opustila miesto nehody. Podľa očitých svedkov však odišla sama a držala sa za ruky svojho štvorročného syna Gioela.

Obaja boli nažive a dobre. O to viac šokujúce je, že o 5 dní neskôr ju polícia našla mŕtvu pod prudkým svahom. Jej telo malo dva typy zranení, ale ani jedno nebolo spojené s dopravnou nehodou. Jedno zranenie bolo spôsobené pádom, predpokladá sa, že to bolo len z prudkého kopca a ďalšie, posmrtne spôsobené pravdepodobne zviera.

Vyšetrovatelia zatiaľ nikoho neobvinili, pretože nevylučujú samovraždu. Tam, kde je iba štvorročný chlapec, však stále visí obrovský otáznik. Pátranie po ňom je stále neúspešné a každý deň je šanca, že sa bezpečne vráti domov, nižšia. Manžel a otec malého chlapca DJ, tiež známy DJ Daniele Mondello, tiež pozývajú pátranie po Giole.

Zdroj: Facebook Daniele Mondello

„Pozývam všetkých, ktorí by sa radi pripojili k pátraniu po synovi Giole, aby v stredu 19. augusta prišiel na benzínovú pumpu v Caronia. Odporúčam vhodné oblečenie s dlhými rukávmi a nohavicami. píše Daniele na svojom Facebooku.

Tragédii predchádzali Vivienove vážne duševné problémy. Podľa svojho okolia mala záchvaty a niekoľko minút mohla kričať. K jej duševnej pohode navyše nepriniesla korónová kríza.

Tajomná smrť slávneho DJa:

Zdroj: Facebook Daniele Mondello

READ  Slonovinu a rohy nosorožcov pašujú cez Angolu pašeráci, ktorí sa vydávajú za turistov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close