Hlavné správy

Zať globálneho koordinátora boja proti korupcii navštevuje Rakúsko, Slovensko, Bulharsko

Globálny protikorupčný koordinátor Richard Nephew navštívi v dňoch 10. – 14. júna Rakúsko, Slovensko a Bulharsko.

Koordinátor zať bude predsedať 15. schôdzi Výboru pre kontrolu implementácie Dohovoru OSN proti korupcii (UNCAC) a spoločnému zasadnutiu pracovnej skupiny pre obnovu majetku a pracovnej skupiny pre medzinárodnú spoluprácu 10. až 12. júna vo Viedni, Rakúsko. Zasadnutia budú prvou technickou pracovnou skupinou pod predsedníctvom USA na konferencii zmluvných štátov UNCAC a bude sa na nich diskutovať o pokroku pri hodnotení implementácie UNCAC krajinami. Stretne sa aj s UNODC, ďalšími členskými štátmi a občianskou spoločnosťou.

Koordinátor Svokor sa 13. júna v Bratislave stretne s predstaviteľmi vlády, organizácií občianskej spoločnosti a súkromného sektora. Naďalej bude diskutovať o protikorupčnom úsilí a skúmať možnosti ďalšej spolupráce a spolupráce.

Koordinátor Nephew prednesie 14. júna v Sofii v Bulharsku hlavné prejavy na panelovej diskusii Bazilejského inštitútu o sieti Blue Dot ako rámci na zlepšenie postupov verejného obstarávania. Stretne sa aj so zástupcami súkromného sektora, vládnymi predstaviteľmi a organizáciami občianskej spoločnosti, aby prediskutovali ich snahy zapojiť súkromný sektor do posilnenia právneho štátu.

/verejné zverejnenie. Tento obsah poskytnutý pôvodnou organizáciou/autorom (autorom) môže byť časovo špecifický a upravený kvôli prehľadnosti, štýlu a dĺžke. Mirage.News nezastáva stanoviská ani strany spoločnosti a všetky názory, pozície a závery vyjadrené v tomto dokumente sú výlučne názormi autora (autorov). Pozrite si v plnom znení tu.

READ  Fínsko zdolalo Nemecko, Slovensko vo svete hokeja Lotyšsko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close