Hlavné správy

Pohľad späť: Jack Hughes | NHL.com

Počas leta 2023 sa pozrieme späť na niektorých hráčov Devils a ich sezónu 2022-23. Toto leto začíname s All-Star Jack Hughes.

Sezóna NHL: 4Th. Celkovo 4Th S New Jersey

Štatistiky za roky 2022 – 2023: 78GP, 43G, 56A, 99PTS, +10

Ohliadnutie: Jack Hughes mal najlepšiu sezónu v histórii Devils. Naozaj. V tom roku vytvoril franšízový rekord s 99 bodmi (predchádzajúca známka bola 96, ktorú vytvoril Patrick Elias v roku 2000-01). Hughes prekonal rekord so svojimi 43 behmird Gól roka (97Th bod) v poslednom domácom zápase základnej časti. Ak by nevynechal štyri zápasy pre zranenie, Hughes by pokoril hranicu 100 bodov.

Nastavil si kariérne maximá v odohratých zápasoch, góloch, asistenciách a bodoch. Hughes zaznamenal svoj prvý hetrik v kariére 26. novembra proti Washingtonu a bol menovaný do svojho druhého zápasu hviezd NHL za sebou.

Pozoruhodné: Hughes bol vymenovaný za finalistu ceny Lady Byng Award, ktorá sa udeľuje „hráčovi, ktorý preukázal vynikajúce športové správanie a džentlmenské správanie v kombinácii s vynikajúcim športovým duchom“. Hughes ukončil sezónu len so šiestimi trestnými minútami (charakteristiky) a nazbieral 43 gólov a 99 bodov (vysoká kvalita hry).

Citácia: „Dokonca ani v programe (Program rozvoja národného tímu Spojených štátov) som nikdy nedal 43 gólov. Rozsvietil som tam lampu. Myslím, že to bolo zaujímavé, január, február sa v tejto oblasti rozpálil. Myslím na každého, keď príde do ligy. Viem, že hrám, ale mám 40. Neviem, či ľudia čakali, že sa to rozbehne, možno nie tak rýchlo.“

Video: Luke Hughes | Surové na konci sezóny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close