Zábava

Zdá sa, že má viac šťastia v láske ako jej matka: Dcéra našej TOP modelky sa potajomky vydala

Stále patrí medzi naše najúspešnejšie TOP modelky.

Daniela Christová je tento rok plná prekvapení. Najskôr zverejnila na svojom Instagrame fotografiu svojho bruška a pochválila sa, že sa čoskoro stane matkou. Od veľkej novinky ubehlo iba pár týždňov a pre svojich fanúšikov má už ďalšiu zaujímavú správu.

Je vydatá mesiac

Dcéra Ivany Christovej oznámila túto skvelú správu vo svojom živote veľmi originálnym spôsobom. Na svoje sociálne siete pridala fotografiu so svojím vyvoleným, na ktorého hrudi má položenú ruku, ktorú drží Miloš. Pozorné oči si nemohli nevšimnúť, že jej prst zdobil jemný prsteň.

Daniela pridala jednoduchý popis, ku ktorému pridala srdce a hashtag „jeden mesiac“. Kristovi sa jej svadbu podarilo dlho tajiť. Zosobášili sa s kamarátkou iba pár dní po tom, čo svetu oznámila svoje tehotenstvo.

Vďaka tomu dokonale zamaskovala ďalšie plány, ktoré mala v rovnakom období. Zatiaľ čo sa ostatní sústredili na to, aby sa Daniel čoskoro stal matkou, už kráčala so svojou láskou pred oltár.

Päť rokov angažovania

S oznámením tejto novinky prišla zmena názvu na Instagrame. Daniela sa rozhodla vziať priezvisko svojho manžela, ponechala si však aj svoje dievčenské priezvisko. Daniela Zajíček sa odteraz bude volať Christová.

Poznajú sa už dlho. K ich romantickému zasnúbeniu došlo pred piatimi rokmi.

Odvtedy si nevedeli nájsť vhodný čas na svadbu, ktorú si do veľkej miery naplánovali a presne vedeli, ako by mal tento výnimočný deň vyzerať.

Potom však prišlo tehotenstvo a pár vďaka tomu urýchlil svoje plány a nakoniec sa oženil.

Mama nemala toľko šťastia v láske

Zdá sa, že Daniela našla šťastie v láske veľmi rýchlo. S Milošom tvorili šťastný pár niekoľko rokov a ich tehotenstvo ich vzťah ešte viac utužilo. Zatiaľ čo sa dcére podarilo nájsť tú pravú vyvolenú, jej matka toľko šťastia nemala.

READ  Obranca Slovenska Denis Vavro sa po pozitívnom Kovitovom teste izoluje

Prvá porevolučná Miss Československo sa krátko po víťazstve v tejto súťaži zamilovala do Francúza Daniela Ubadu, s ktorým má aj svoju jedinú dcéru Danielu. Po idylickom období však nastali samé problémy, na ktoré už vopred upozorňovala mama Ivany, ale aj jej agent.

Danile Ubaud, Ivana Christová, Robo Beňo

Fotogaléria

Danile Ubaud, Ivana Christová, Robo Beňo

Zdroj: Facebook: Daniel Ubaud / Profimedia

Neverila ani jednému z nich a vydala sa za exotického muža. Nasledujúce mesiace boli plné psychického týrania a agresie, ktoré ju nútili rozviesť sa s ním skôr, ako mala dcéra jeden rok.

Ani nasledujúce vzťahy neboli v Kristovom podaní veľmi šťastné. Po rozvode sa zamilovala do fotografa a istý čas tvorila pár s redaktorom Robom Beňom. Ani jeden z jej vzťahov netrval veľmi dlho a naša bývalá modelka napriek všetkému svojmu zamilovanému úsiliu nemala šťastie.

Vychádzajú spolu skvele

Kristovu rodinu sprevádza počas celého života silné ženské puto. Matka Ivany sa o dcéru starala sama a rovnaký osud ju nakoniec zasiahol.

Práve v najťažších chvíľach jej bola obrovskou oporou a pomáhala jej s výchovou Danielky, aby sa Ivana mohla zatiaľ venovať modelingu.

Ivana Christová

Fotogaléria

Ivana Christová

Zdroj: TASR

Na svojich pleciach mala starostlivosť o celú rodinu, ktorú potrebovala finančne zabezpečiť. Napriek svojmu ťažkému životu sa nikdy nevzdala, čo bolo sympatické jej fanúšikom. Vždy ich mali radi kvôli typickým ženským problémom.

Po zdravotnom probléme Kristova váha výrazne kolíše, a tak neustále bojuje s kilami navyše, čo jej však svedčí.

Ivana Christová, Daniela Christová s priateľom

Fotogaléria

Ivana Christová, Daniela Christová s priateľom

Zdroj: Profimedia

READ  Prečo by mal byť tento podceňovaný európsky klenot na vašom zozname

Vynikajúce vzťahy medzi matkou a dcérou sa nakoniec preniesli medzi Ivanu a Danielu. Obe ženy sú si stále veľmi blízke a majú silné puto, ktoré bude po narodení ďalšieho člena rodiny ešte silnejšie.

Ivana sa špecializuje na kozmetiku

V auguste tohto roku oslávila Ivana päťdesiatku. Stále mlado vyzerajúca pôvabná dáma sa už modelingu nevenuje. Jej kariérny štart nebol ľahký, pretože českí diváci nechceli prijať miss zo Slovenska, a tak to po odovzdaní korunky okamžite odpískali priamo v hale.

Najlepšou odpoveďou na týchto nepriateľov boli jej obrovské úspechy, ktoré sa jej podarilo dosiahnuť na móle, ale aj ako fotomodelka. Ani dnes od nej tento svet nie je tak ďaleko.

Ivana predáva svetoznámu kozmetickú značku, kde má na starosti aj ďalšie ženy. Aj práca ju nakoniec spojila s jej dcérou, ktorá tieto kozmetické výrobky tiež predáva.

Lucy Boynton, Rami Malek

Diva.sk

Láska z filmu vydržala, spolu sú v skutočnosti: Spojil nás tlak záujmu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close