9/10 pre Martineza; De Vridge bojuje o 4

Lataro Martinez sťahuje Inter Miláno zo zápasu proti Emboli நெரசுரி Živý boj ďalší deň v pretekoch o titul Serie A.

Nádeje Interu Miláno na titul boli na 40 minút pochované, keď v piatok večer zaostávali za Emboli 2:0 v Serii A.

V prvých 30 minútach Andrea Pinamondi a Christzan Arslani zdvihli obe embólie a publikum začalo dobre. Zaskočený Giuseppe Meazza požadoval odpoveď a hráči Interu sa pri svojom príchode ponúkli.

Päť minút pred polčasom si Simone Romaknoli strelil vlastný gól v prospech vlastnej brány. Latro Martinez skóroval dvakrát na oboch stranách prestávky, aby udržal nádej Interu na titul a poslal ho na čelo ligy.

Striedajúci Alexis Sanchez pridal viac iskru do skóre, keď skóroval v nadstavenom čase. Výhra posúva Inter o dva body pred AC Miláno, ktoré nehralo až do nedeľňajšieho večera. Lopta je teraz pevná Z Rosonery O titul súdu hrozí, že pôjde do posledného dňa pretekov.

Zverenci Simona Inzakiho dominovali a vo všetkých zápasoch mali neuveriteľných 37 striel. Ich neschopnosť ľahnúť si a nechať sa biť bola evidentná a recidíva má pocit zdanlivého osudu. Uvidí sa, či to bude vrchol pretekov o titul Serie A alebo ďalší míľnik v pamätnej sezóne. Heart Tackle sa teraz pozrie na to, ako hrali hráči Interu Miláno v noci.

Samir Handanovič: 5/10

Dvakrát bol bojovník chladný, keď Emboli vyvinul tlak na Inter Defense. Sklamaním je, že diváci svojimi dvoma strelami na bránu našli vo všetkých zápasoch sieť a Handanovič musí niesť časť viny na prehre. Našťastie Inter v 40. minúte znížil tlak na brankára.

Milan Screener: 6/10

Slovák je vo všeobecnosti spoľahlivým obrancom, no v tejto sezóne prežil za Inter svoju najhoršiu futbalovú polovicu. Snažil sa držať krok s rýchlym štartom Emboliho a predčasne spomalil. Našťastie pre úradujúceho šampióna Screenier sklonil hlavu a znova vstúpil do hry.

READ  S názvom WHOOP Women's Tennis Association Official Fitness Wearable

Stephen de Vridge: 4/10

Holanďan nasmeroval svojho vnútorného Harryho Maguirea a pomaly sa otočil. Niekoľkokrát ho zachytili mimo pozície a mal polomer otáčania ako Titanic, keď čelil ľadovcu. Skoré neúspechy určite zdvihli jeho sebavedomie a bol čas, kým sa de Vrij mohol znova zorientovať.

Federico DiMarco: 6/10

Ukázalo sa, že zastať sa Alessandra Pastonica nebola obyčajná úloha. Timarko sa v prvom polčase snažil udržať embóliu a bol skeptický k defenzíve. Po napadnutí sa však zotavil a pri preberaní štandardiek si užíval.

Denzil Dumfries: 5/10

Holanďan Fabiano sa snažil vyrovnať Paríž a Emboli odovzdal snahu krajného obrancu v úvodných výmenách. Nicolo Barella Dumfries si uľahčil život tým, že pomohol tímu Parisi vo štvorhre a plynulo odovzdal výhodu Interu. Dumfries sa po svojom príchode zlepšil, ako hra pokračovala a po prestávke prevzal plnú kontrolu nad svojou stranou.

Niccol Parella: 7/10

UEFA zohrala kľúčovú úlohu pri oživení Euro 2020 Hero Inter a cez noc odhalila obrovské zásoby energie. Spočiatku sa pripojil k Parížu v tíme dvojíc a predtým, ako zamieril do centrálnych oblastí, muž embólie zabránil Dumfriesovi útočiť z postrannej čiary. Parella môže byť niekedy obviňovaný, že sa snaží byť príliš šikovný, ale jeho energia a motivácia zohrali kľúčovú úlohu pri návrate Interu, ktorý získal všetky tri body za noc.

Marcelo Prošovič: 6/10

Chorvát sa snažil ísť skoro a Emboli sa dostal do dvojgólového vedenia. Nezvyčajne sa dostal z pozície a snažil sa diktovať hru. S pokračovaním hry sa zlepšoval a rovnako aj Inter. Opäť sa prelína šťastie hráča a tímu.

Hagan Kalhanoglu: 7/10

V prvom polčase mohol byť najlepším stredopoliarom Interu, pretože vynikal na pozícii a nepadol do pasce svojich spoluhráčov. Calhanoglu ukázal výborný úmysel a nevzdal sa ani vtedy, keď jeho tím zaostával o dva góly. Toto bol jeho najlepší zápas za posledných pár týždňov.

Ivan Perišič: 6/10

Perišič vyzeral v piatok unavene a skepticky sa vyjadroval k defenzíve. V útoku však ukázal väčšiu motiváciu a pomohol Interu nakopnúť niekoľko ťahov dopredu.

Latro Martinez: 8/10

Argentína mala problémy s dobrým štartom a vyzerala stabilnejšie s ťažšími nohami. Našťastie pre Inter, Martinez počas zápasu ožil a strelil dva góly, ktoré napokon zmenili. Či sa to ukáže ako dôležité na konci kampane, sa uvidí.

Joaquin Kórea: 6/10

Bývalý muž z Lazia neprestáva zapôsobiť vo svojich vybudovaných a spájacích hrách. Konečný produkt je však taký nízky, že sa ukázal cez noc. V 82. minúte bol vylúčený za Alexisa Sancheza.

Alternatívy

Arturo Vidal: 6/10

Staršieho hráča priviedli, aby spomalil herné aktivity a dal Interu v hre prevahu. Urobil to a nechal veci jednoduché uprostred parku. Praktické predstavenie od muža, ktorý toho veľa videl.

Danilo D’Ambrosio: 6/10

V 70. minúte vystriedal Timarka a vzápätí spevnil ľavú stranu na tri body za Interom. Prítomnosť D’Ambrosia dala Percymu väčšiu slobodu sústrediť sa na ofenzívne príspevky, než ustúpiť do obrany.

Edin Džeko: 6/10

Dostal sa z lavičky a dostal niekoľko dobrých šancí na pridanie do skóre. Našťastie pre Inter ich missky neprišli pohrýzť.

Matteo Dormian: 6/10

Bol vylepšený v obrane na Dumfries a využil svoje skúsenosti na rozdrvenie Emboliho útoku v zárodku. Dormian preukázal vynikajúcu ostražitosť a v noci dobre študoval nebezpečenstvá. Celkovo solídny výkon.

READ  Bastad 2022: Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie