Zábava

Amitabh Bachchan poletí do Poľska a na Slovensko na 'Sehru' | Novinky z hindského filmu

Herec mieri do Európy kvôli finálnemu harmonogramu svojho trileru, ktorý sa začína 10. decembra; Producent dúfa, že bude režírovať poslednú scénu filmu

Podľa mediálnych zdrojov Amitabh Bachchankto hrá? Ranbir Kapoor'Guru' je akčná fantasy adventúra, ktorú režíroval Ayan Mukherjee.Brahmastra“, 37-ročný herec minulý týždeň v Manali nakrútil nadživotný vrchol s predstaviteľkou Aliou Bhatt. Po jeho blogovom príspevku, uprostred špekulácií, že je čas odísť do dôchodku, teraz vieme, že Big B odlieta budúci týždeň do Európy, aby nakrútil posledný plán pripravovaného thrilleru Rummyho Jaffreyho „Sehre“.

„Od 10. decembra budeme natáčať akčnú sekvenciu v slovenskom národnom parku a južnom Poľsku. Prenasledovaciu sekvenciu bude režírovať Amit ji. Harmonogram sa natiahne na osem dní, pričom Amit ji sa tiež zapojí do mierneho boja proti sebe. prizvali dvoch akčných režisérov z Európy, aby navrhli sekvenciu,“ hovorí producent Anand Pandit. Emraan Hashmi A súčasťou natáčania bude aj Annu Kapoor.


Film, ktorý mal premiéru v máji, sa točí okolo skupiny právnikov a priateľov na dôchodku. Stretnú sa v bungalove v Shimle, aby si zahrali psychologickú hru. 77-ročný herec hrá jedného z právnikov, zatiaľ čo Imran je obchodným magnátom. Pár prvýkrát. Natáčanie Imraana prebieha v Dillí do 7. decembra, potom štáb odchádza do Európy. „Dostaneme špeciálne povolenie a budeme natáčať na nepreskúmaných, scénických miestach. Teplota sa bude pohybovať medzi mínus 5-7 stupňami Celzia a bude sneh a všetci sme nadšení,“ hovorí producent.

Rozbaliť


Bachchan bol minulý mesiac hospitalizovaný pre zlý zdravotný stav. Ale rýchlo sa zotavil. Nedávno sa zúčastnil otváracieho ceremoniálu Medzinárodného filmového festivalu Indie v Goa, po ktorom nasledovalo dojemné predstavenie v Bombaji ako súčasť pocty mučeníkom z 26. 11. pred odchodom do Himáčalpradéša. Karan Johar Výroba.

„Amit Ji trval na tom, aby sme pokračovali v poľskom harmonograme. Jeho zdravie znepokojuje všetkých, ale súhlasom, že tam pôjde, dokazuje, že je fit a dobre,“ upozorňuje Pandit.

Medzitým má výrobca ďalšie prekvapenie. „V posledný deň plánu požiadame Amita ji, aby režíroval poslednú scénu filmu. Bude to pre nás všetkých nádherná spomienka. Každá hviezda chce aspoň raz v živote režírovať film, Amit ji nikdy nerežíroval film. Chceme, aby to urobil za nás skôr, ako to nazveme zábal,“ uzatvára.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close