Svet

Bunda Melanie Trumpovej 2018 I Really Care Zara Jacket je odkazom pre nevlastnú dcéru Ivanku Trumpovú.

Melania Trumpová má na sebe bundu, keď v júni 2018 nastupuje na let Air Force One (File/Reuters)

Nové Dillí:

Pamätáte si, keď bývalá prvá dáma USA Melania Trumpová vyvolala kontroverziu, keď vystúpila v olivovom saku zo Zary na detskú charitu? V júni 2018 mala na sebe bundu, keď nastúpila na let Air Force One, aby navštívila detský útulok Abring New Hope v Texase.

Keď Melaniini priaznivci a odporcovia viedli vojnu o jej módne rozhodnutia, fámy pracovali nadčas, aby rozlúštili, čo a pre koho odkaz znamená.

Teraz nová kniha prináša všetko o zúrivej kontroverzii v roku 2018.

V pripravovanej knihe Katie Rogersovej „Americká žena: Transformácia modernej prvej dámy, od Hillary Clintonovej po Jill Bidenovú“ bolo sako rozhodne novinkou.

Správa však nebola zameraná na deti alebo „ľavicové médiá“, ako tvrdila Melania.

Na vrchole kontroverzie Melania povedala: „Jasné, že nenosím bundu pre deti. Je to pre ľudí, ktorí kritizujú mňa a ľavicové médiá. Chcem im to ukázať. Nebojte sa. Môžete kritizujte čokoľvek, čo chcete povedať. Ale to mi nebráni robiť to, čo považujem za správne.“ Médiám vyčítala, že sú „posadnuté“ jej outfitom.

V novej knihe sa píše, že už štyri roky vedie vojnu so svojou nevlastnou dcérou Ivankou, pričom sa pozastavila len nad tým, aby si prehodnotila pred a posvadobné dojednania so svojím manželom Donaldom Trumpom.

Boj sa začal, keď sa Melania Trumpová nenasťahovala do Bieleho domu hneď na začiatku Trumpovho prezidentovania, čo umožnilo jej synovi Barronovi (10) dokončiť školský rok v New Yorku. Keď sa Ivanka rozhodla prerobiť East Side Bieleho domu, Melania sa postavila proti tomu, čo viedlo k štvorročnému „vnútornému boju o moc“ medzi nimi dvoma.

READ  Koronavírus: V Českej republike bolo zistených takmer 2 000 infikovaných ľudí, vláda chce sprísniť opatrenia

Podľa novej knihy „Bola si vedomá toho, že jej manžel navrhol, aby jej najstaršia dcéra pomohla podeliť sa o povinnosti prvej dámy, a to ju nepotešilo.“

Najstaršia dcéra chcela prevziať kajutu prvej dámy a v podstate eliminovať jej úlohu, ktorá je „pripravená slúžiť nielen prvej dáme, ale celej prvej rodine,“ povedal Rogers, korešpondent z Bieleho domu New York Times.

Trump mal podporu svojho otca, aby Ivanku obsadil po boku Melanie. Novinárom povedala, že jej dcéra jej (Melanii) „pomôže a bude s ňou pracovať“ na začiatku svojho funkčného obdobia.

Melania však takéto pokusy odmietla a začala svoj trpký spor so svojou adoptívnou dcérou, známou ako „Princezná“.

Aj keď Ivanka pracovala ako konzultantka na západnom krídle svojho manžela, Melania a on sa často jeden druhému vyhýbali.

Prvá dáma Ivanka sa domnievala, že je nevhodné, aby sa všetci jej bratia a ich manželia tak plne angažovali v Bielom dome.

„Ak niekedy bojovala s problémom, bol to problém, ktorý jednoznačne prehrala: Po štyroch rokoch je ťažké pochopiť, kde sa zastavili operácie rodinného podniku a kde začala Trumpova administratíva,“ napísala pani Rogersová.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close