šport

Canal+ rozširuje českú hranicu

Canal+ rozšírila svoju distribúciu kanálov v Českej republike.

Spolu so Skylinkom, freeSAT, Canal+ a T-Mobile Czech Republic sú teraz v O2 TV dostupné aj Canal+ Sport a Canal+ Action. Najmä Canal+ Sport má výhradné práva na Premier League.

Ladislav Řeháček, viceprezident Canal+ Luxembourg pre Českú republiku a Slovensko, vývoj komentoval takto: „Anglická Premier League patrí k tomu najlepšiemu, čo športový svet ponúka, čo sa odráža aj na cene vysielacích práv. Nemáme v úmysle distribuovať naše programy výhradne, skôr sme od začiatku otvorení diskusiám o ich zdieľaní s inými veľkými televíznymi platformami. Som preto rád, že došlo k dohode a naše Canal+ Sport a Canal+ Action budú teraz dostupné aj pre zákazníkov O2. Verím, že väčší prístup prispeje k ďalšiemu rozšíreniu počtu českých fanúšikov anglickej najvyššej futbalovej súťaže“.

Anna Lenerová, vedúca obsahu v O2, dodala: „Vážime si svoje publikum a chceme sa mu poďakovať za dlhoročnú vernosť a dôveru skvelým športovým obsahom. Anglická Premier League skvele doplní bezkonkurenčnú ponuku O2 TV pre fanúšikov. Ligu majstrov UEFA, anglickú Premier League, nemeckú Bundesligu, taliansku Sériu A, španielsku La Ligu, holandskú Eredivisie, belgickú Pro League alebo portugalskú Primeira Ligu môžete sledovať len na O2 TV. A nové sú všetky zápasy hokejovej extraligy. Potvrdzuje to, že O2 TV je domovom športu.

V samostatnom vývoji pridali Skylink aj freeSAT do svojej ponuky kanály Nova Sport 3 a 4.

READ  Sestry Fialkové sa rozhodli pre zmenu v záverečnej fáze svojej prípravy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close