šport

Daniel Bachmann prezrádza, prečo odmietol Manchester United

Brankár Watfordu Daniel Bachmann dal toto leto prednosť pravidelnému futbalu po tom, čo sa mu nepodarilo prestúpiť do Manchestru United.

Manchester United si dal pozor na brankára Watfordu Daniel Bachmann Toto leto je prestupové obdobie. Jeden ťah sa však nepodarilo zrealizovať a Rakúšanovi to bolo jedno.

Baughman pôsobí v Hornets od roku 2017. V predchádzajúcom ťažení sa 28-ročný hráč nedostával do veľa šancí, medzi žrďami preferoval Bena Fostera. Avšak pri absencii anglického stopéra je Rakúšan pravidelným účastníkom šampionátu.

Záujem United Manchesterské večerné správy, Bachmann prezrádza, že nemá chuť sedieť na lavičke. Rakúšan hovorí, že by mal problém udržať sa na prvom mieste. 28-ročný hráč je však spokojný s tým, že zostane vo Watforde.

Daniel Bachmann je rád, že zostane vo Watforde aj v lete uprostred záujmu Manchestru United. (Foto: GLYN KIRK/AFP cez Getty Images)

„Nešiel by som do Manchestru United sedieť na lavičke.“ Každý deň chodím trénovať a snažím sa nechať trénera, aby ma zahral. Je to veľmi jasné.

„Napriek tomu som rád, že to pre mňa dopadlo tak, ako to dopadlo. Milujem hrať futbal a žijem preň.

Je tu Bachmann Začala každá hra pre Hornets na šampionáte v tejto sezóne. Klub so sídlom v Hertfordshire prehral zatiaľ len jeden z úvodných ôsmich zápasov.

V United, keď Dean Henderson opustil klub, mal tím iba dvoch starších brankárov. Anglický reprezentant opustil tím Red Devils a prestúpil na hosťovanie do Nottinghamu Forest.

Eric Den Haag sa v bránke zamotáva s Davidom De Geom. Španiel si svoje miesto v základnej jedenástke pravidelne vracal v predchádzajúcej kampani. 31-ročný muž sa neobzrel späť.

Hoci mal De Gea rozkolísaný začiatok sezóny, dokázal sa rýchlo odraziť. Nový gaffer preferuje hrať tím odzadu. Španiel však s loptou na kopačkách nie je najlepší. 31-ročný hráč je však ostrieľaným hráčom svetovej triedy.

United sa v deň uzávierky prestupov podarilo získať Martina Dúbravku z Newcastlu United. Slovák je skúsený brankár Premier League. Den Haag má po svojom boku aj Toma Heatona.

Aj správy Manchestru United

Keď si De Gea upevnil svoje miesto v základnej zostave, pre Bachmanna by bolo ťažké získať minúty. Španiel ukázal svoje kvality proti Liverpoolu a Arsenalu, keďže United vyhrali štyri zápasy v lige.

READ  Návrat strany môže byť v Európe | Litco Mercury

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close