Veda

Dr. Makar: Usmernenie CDC o vakcíne proti ovčím kiahňam odhaľuje protichodné posolstvo COVID agentúry

Doktor Marty Macari v utorok obvinil Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb z „vyberania čerešní“ a manipulovania s pokynmi v oblasti verejného zdravia okolo vakcín a prirodzenej imunity na podporu politického príbehu.

Macri, profesor chirurgie a zdravotnej politiky na Univerzite Johna Hopkinsa a lekársky prispievateľ spoločnosti Fox News, sa pripojil k „Clay Travis and Buck Sexton Show“, aby diskutoval o klinických dôsledkoch prirodzenej imunity v porovnaní s vakcínami.

Doktor Macari, mám zdravotné problémy s Bidenovým novým očkovacím poriadkom

Travis poznamenal, že usmernenia CDC o COVID-19 sú v rozpore s ich odporúčaním očkovania pre iné infekčné vírusy. Aktuálne usmernenie pre kiahne, napr. nepovzbudzuje Tí, ktorí si to objednali, aby sa očkovali proti vírusu.

Oficiálna stránka uvádza: „CDC odporúča dve dávky vakcíny proti ovčím kiahňam pre deti, mladistvých a dospelých, ktorí ovčie kiahne nikdy nemali“.

„Prečo teda CDC nehovorí to isté o tých z nás, ktorí už majú COVID?“ Spýtal sa Travis.

Makri označil protichodné usmernenie za „úplne nelogické“ a obvinil agentúru z „ignorovania prirodzenej imunity“.

„Nezáleží na tom, čo si dávajú na kiahne,“ povedal. „Je to, ako keby prispôsobili imunitný systém Demokratickej strane pre jeden vírus, ale pre iný vírus nie.“

“Vyberajú si údaje, aby podporili to, o čom sa už rozhodli,” pokračoval. „Tie salámy to prerušili, čomu hovoríme štatistické techniky, rybolov. Vtedy hľadáte malý kúsok údajov, ktoré podporujú to, v čo už veríte.“

Bol to americký chirurgický generál Vivek MurthySkade počas relácie Fox News Otázky a odpovede Začiatkom tohto mesiaca by rodičia mali úmyselne vystaviť svoje deti ochoreniu COVID-19 „, aby im poskytli prirodzenú imunitu, ako to robíme s ovčím kiahňam u nás doma“.

Kliknutím sem získate správy Rai

Murthy uviedol, že hoci je to „rozumná otázka“, povzbudzuje rodičov, aby očkovali svoje deti, pretože by mohlo dôjsť k „ďalším komplikáciám“, ktoré môžu byť dôsledkom prenosu vírusu.

READ  Tieto mravce mykli plecami v mysli o možnosti stať sa kráľovnou

„Dôležité je, aby sme tu zvážili riziká a prínosy,“ povedal. “Keď to urobíme, vidíme, že očkovanie má v skutočnosti oveľa nižšie riziko a vyšší prínos, než umožnenie našim deťom dostať COVID a riskovať komplikácie.”

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close