Elias O’Reilly sa vracia do finále Open

OEIRAS / STARNBERG, 9. apríla 2022

Obľúbené doma Casto Eliáš A Taliansko Alessandro Gianesi V nedeľu sa predstaví finále dvojhry Oyrus Open2. Elias, ktorý v minulej sezóne vyhral titul na antukovom štadióne Challenger Tour za 45 730 eur a minulú nedeľu v Centro Desportivo National do Jamo, skončil na druhom mieste. Zdenek Kolár Sobota z Česka 2-6, 6-2, 6-1 v poslednom štvrtom kole.

Tridsaťjedenročný portugalský hráč hodil sedem es a za hodinu a 55 minút získal 62 percent z celkového počtu bodov, na ktoré hral.

„Neviem, ako som zmenil tento zápas“ povedal Eliáš. „Spočiatku sa zdalo, že zažijem veľmi nešťastný výsledok, pretože môj súper sa cítil lepšie. Hral dôsledne a veľmi agresívne, bez veľkého rizika, takže som bol sklamaný, že som nevedel, čo mám robiť. Fyzicky to nebolo jedno z mojich najlepších.“ dní, ale robil som pokroky.

GyanC je viac ako len cholera

Giannese prekonal aj predchádzajúci deň manko setu a skončil na siedmom mieste. Jozef Gowalick Slovensko 2-6, 6-4, 7-5. Piaty favorit po dvoch hodinách a 40 minútach využil päť zo svojich 13 brejkových šancí na víťazstvo.

„Trvá to dva týždne, ale nakoniec som veľmi spokojný“ povedal Jianxi.

Elias sa lúči so svojím 10. titulom v kariére ATP Challenger. Giannesi by mohol zdvihnúť svoju štvrtú trofej nosiča ATP Challenger, čo je prvé víťazstvo od Vicenzy v júni 2019. Vzájomný rekord dvojice je vyrovnaný 1:1.

READ  Miami Open 2022: Ako sledovať online a v televízii

Borges / Cabral opäť vyhrali štvorhru

Iné aktívne, Nuno Borges A Francisco Cabral Oyras na Open opäť vyhral trofeje pre štvorhru a získal svoj ôsmy tímový titul, pričom všetky vyhral za posledných 12 mesiacov. Najlepší favoriti z Portugalska porazili celý český zväz Zdenek Kolár A Adam Pavlovchek Vo finále 6-4, 6-0. Stretnutie trvalo 49 minút.

Borges a Cabral si rozdelili finančnú odmenu na 2 670 a získali 80 bodov do rebríčka ATP vo štvorhre.