Zábava

Elizabeth Olson vysvetľuje, prečo jej postava „Vandavision“ nemá európsky prízvuk

Elizabeth Olson ďalej vysvetlila, prečo jej marvelovská postava už nehovorí európsky prízvuk.

Olson hrá v novej sérii Disney + Vandavízia Wanda, Šarlátová čarodejnica – postava, ktorú prvýkrát stvárnil Avengers: Vek Ultrona So silným prízvukom inšpirovaným fiktívnym domovom jeho postavy Sokovia.

Avšak pri všetkých ďalších Olsonových vystúpeniach jeho postava teraz hovorí s normálnym americkým prízvukom.

V novom rozhovore Konflikt, Olson prezradil, že prízvuk vytvoril konverzačným trénerom s hercom Aaronom Taylor-Johnsonom, ktorý hral Wandinho zosnulého brata Pietra.

Olson vysvetlil: „Pretože Čierna vdova hovorí po rusky, chceli sme sa uistiť, že to nie je ruština, takže sme museli znieť ako Slováci.

Elizabeth Olson – Uznanie: Getty

„Urobili sme teda tieto zvukové zmeny, ktoré Aaronov britský prízvuk smeroval na Slovensko, čo je v podstate môj americký prízvuk, takže sme boli v príbuzenskom vzťahu,“ dodal Olson.

Olson uviedol, že prízvuk jeho postavy „nikam nevedel“ a bol prirodzene „ľahký“, keď odišiel do USA.

Olson pokračoval: „Existujú dôvody pre všetko,“ vysvetlil Olson. „Svietilo to, keď začal žiť v štátoch.“ Vandavízia Predstiera, že je v americkom sitcome, takže to nezmizne. Stále je. “

Vandavízia Zameriava sa na domáci život Wandy Maximoff (Scarlett Witch) a jej Android partnera Vision. Minulý týždeň odštartovala exkluzívnu bridlicu MCU-Disney viac ako ktorýkoľvek iný zahrnutý titul Balkánsky a zimný vojak A Loki.

Prebieha kontrola novej relácie, N.M.E. Povedal: „Je zaujímavé, že formát skutočne funguje. Nie je známe, že by sa o Marvel staralo s jeho receptom, ale o veľký skok od kina k streamovaniu volajúcich po odvážnej hre – a Vandavízia Poskytuje. Nostalgia-fóbia čoskoro ‚Zlato, som doma!‘ shtick, ale pomaly by mala neznáma záhada fascinovať väčšinu z nás z týždňa na týždeň

„… Z troch epizód, ktoré sme doteraz videli, sa hlboké potopenie americkej pokladnice telefestov nikdy nevráti do schránky.“

READ  No Way Home vzrástla na 1,53 miliardy $ WW; Číslo v celom časovom rozvrhu. 8 - Termín

Vandavízia Teraz sa vysiela na Disney +.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close