Zábava

Gott miloval svojich fanúšikov! Udivuje ich rok po smrti, toto je pre nich vymyslené – Hviezdne prípady – Koktejl

Spevák Karel Gott v zábere z roku 2016.

Autor:

Pred rokom, 1. októbra 2019, sa po Slovensku a Česku rozšírila smutná správa – zomrel spevák Karel Gott.

Na svojich fanúšikov však myslel aj v zložitom období, keď bojoval s leukémiou. A aj keď vedel, že mu kráti čas, neprestal spievať. Ako na Facebooku prezradila jeho manželka Ivana Gottová, jeho fanúšikov čaká o pár týždňov veľké prekvapenie. Pri jeho realizácii bol prítomný Gottov kolega z hudobného priemyslu Richard Krajčo z kapely Kryštof. O čom to je?

“Vážení fanúšikovia, teším sa na novú vianočnú pieseň od Richarda Krajča, ktorú naspieval náš drahý Karel. Skladbu nahrali spolu v januári 2019 a dohodli sme sa, že ju vydáme tento rok pred Vianocami, pretože vianočné piesne a Karel Gott jednoducho patria k sebe. Chceli sme vám navodiť pocit, že Karel je s nami aj tieto Vianoce, “napísala fanúšikom okrem iného Ivana Gottová a zároveň zverejnila záber zo štúdia, na ktorom sa obaja speváci usmievajú do šošovky.

Fanúšikov zosnulého zosnulého speváka tento oznam samozrejme veľmi zaujíma. Ako prezradil spevák Richard Krajčo pre šou Showtime v relácii CNN Prima News, k piesni vznikol klip, ktorý dokončili len nedávno. Podpísala ho jeho manželka Karin Krajčová Babinská a predstavia sa v nej Iva Janžurová, Alois Švehlík a Lucie Štěpánková. Manželia Krajčovci zverejnili na Instagrame tieto informácie: Tento rok sa Vianoce začnú spoločne 5. novembra.

V októbri sa mal do kín dostať dokument Olgy Malířovej Špátovej-Karla. Kvôli situácii v Česku a na Slovensku však slávnostné premiéry, ako aj distribučná premiéra naplánovaná na 15. októbra, zrušili produkčná spoločnosť Karel Gott Agency a distribučná spoločnosť Bontonfilm. Samotná Ivana Gottová sa v septembri liečila na Covid-19.

READ  Rakovina štvrtého stupňa, nádor sa nedá odstrániť, ale je šťastný: Spevák je dvojnásobný otec

Karel Gott, ktorý trpel akútnou leukémiou, zomrel 1. októbra 2019. 11. októbra sa v pražskom paláci Žofín zúčastnilo na verejnej rozlúčke so zosnulým spevákom Karlom Gottom 49 000 ľudí. 12. októbra sa na Pražskom hrade v kostole svätého konala pohrebná omša. Za prítomnosti svojej manželky Ivany Gottovej, dcér Charlotte Charlotte, Nelly Sofie, Dominiky a Lucie, a pozvaných hostí, privíta svoju manželku. Boli medzi nimi prezident Miloš Zeman, český premiér Andrej Babiš a desiatky hostí z umeleckého sveta – Jiří Bartoška, ​​Eva Pilarová, Bolek Polívka, Marika Gombitová, Miro Žbirka, Dagmar Havlová, Zlata Adamovská, Ivana Chýlková, Jan Kraus a mnoho dalších.

Páči sa vám tento článok? Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close