Zábava

Inšpiratívny príbeh Bedfordského kapitána Sira Toma Moora by sa mal sfilmovať

Inšpiratívny príbeh kapitána Toma Moora sa premení na nový film.

Britské spoločnosti Fred Films a Powder Cake Pictures získali práva na funkciu o bývalom britskom vojenskom vodcovi.

Príbeh muža, ktorý vošiel do lona svojej záhrady Marston Mortain v predvečer svojich 100. narodenín počas epidémie Govt-19 a vyzbieral 38,9 milióna dolárov za NHS, chytil srdcia a mysle po celom svete.

Kapitán Sir Tom Moore (c) Emma Soul
Kapitán Sir Tom Moore (c) Emma Soul

Zlomila dva Guinnessove svetové rekordy a stala sa víťazkou č. 1 v kategórii „Nikdy nekráčaš sama“. Kráľovná ju udelila rytierovi na súkromnom obrade na hrade Windsor.

Vďaka bezprecedentnej podpore sa nedávno vytvoril on a jeho rodina Nadácia kapitána Toma Neustále povzbudzovať ľudí a zabezpečovať, aby sa posolstvo Tomovej viery stalo trvalou tradíciou.

Film Freda Films „James Spring and Powder Cake Pictures“ pripraví pokročilý, život potvrdzujúci film založený na inšpiratívnom príbehu Nicka Moorecrafta a Mac Leonarda.

Moorecraft a Leonard už čoskoro pripravujú pôvodný scenár sledovacej biografie pre rok 2021.

Producent James Spring uviedol: „Uprostred strachu a neistoty prijalo 161 národov po celom svete maják nádeje, ktorý poskytol kapitán Sir Tom.

„Je nám cťou, že nám Tom a jeho rodina zverili svoj príbeh, ktorý máme porozprávať.“

Film sa zameriava na blízky vzťah kapitána Sira Toma Moora k jeho rodine a skúma, ako jeho sila, múdrosť a humor zmenili pohľad na svet po tragickej smrti jeho manželky.

Po dlhom boji s rakovinou kože bolo Tomovi povedané, že už nikdy nebude chodiť, pretože má zlomený bok, ale v 99 rokoch si objednal bežecký pás a začal vlastnú rehabilitáciu, ktorá postúpila na ich záhradnú prechádzku.

Keď zasiahla globálna epidémia, mal spolu s rodinou predstavu, ako získať peniaze pre Národnú zdravotnú službu, ktorá zaťažila život kapitána Toma.

Keď Tomove provokatívne snahy zaujali predstavivosť verejnosti, zaplavili sa dary, ktoré uvrhli bežnú britskú rodinu do mimoriadneho globálneho mediálneho šialenstva.

Film tiež zobrazuje vojenskú kariéru kapitána Toma a dramatizuje, ako osobný smútok a hrôzy vojny formovali jeho život a motivovali ho, aby pokračoval.

Spisovatelia / producenti Nick Moorcraft a McLeanard v spoločnom vyhlásení uviedli: „Toto je príbeh o sile ľudského ducha, odhaľuje ho kapitán Sir Tom.

„Sme hrdí na to, že môžeme rozprávať tento jedinečný a inšpiratívny príbeh, a s potešením dávame divákom vedieť, kto stojí za titulkami.“

Kapitán sir Tom Moore povedal: “Nepoznám žiadnych hercov, ktorí majú 100 rokov, ale dúfam, že Michael Cain alebo Anthony Hopkins dokážu odviesť úžasnú prácu, ak budú na ten vek pripravení!”

Jej dcéra Hannah Ingram-Moore povedala: „Dostali sme veľa ponúk, ale bolo to optimistické.

„Rodina je veľkým fanúšikom filmov, ktoré napísali a produkovali James, Meg a Nick. Dúfame, že náš príbeh sa spojí s publikom rovnako, ako sa to podarilo v ich predchádzajúcich filmoch.“

Fred Films a Powder Cake Pictures už predtým spolupracovali pri rozbíjaní britských pokladní na útokoch na priateľov rybárov a hľadaní vašich nôh.

READ  Severné Írsko proti Slovensku Najlepšia výzva pre kvalifikáciu na euro

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close