šport

Inter Miláno potvrdil rokovania o zmluve s Tottenhamom a Newcastlom, ktorého cieľom je Milan Škriniar | Futbal

Milan Škriniar je dlhodobo spájaný s prestupom do Premier League (Obrázok: Getty Images)

Inter Miláno rokuje s Milanom Škriniarom o novej zmluve, pričom aktuálna zmluva obrancovi vyprší na konci sezóny, potvrdil športový riaditeľ Piero Ausilio.

Tento 27-ročný hráč je v posledných rokoch pravidelne spájaný s prestupom do Premier League a zdá sa, že sa zmení, keď vstúpi do posledného šiestich mesiacov svojej zmluvy.

Od svojho príchodu do Sampdorie v roku 2017 je kľúčovou postavou v Interi Miláno, odohral viac ako 200 zápasov a vyhral Serie A aj Coppa Italia a jeho klub ho nechce nechať odísť.

Tottenham bol spájaný s prestupom za slovenského reprezentanta, rovnako ako Newcastle, ale Inter je presvedčený, že podpíše novú zmluvu a zostane v Miláne.

„Vždy sme optimisti a mali by sme byť pre každého, kto robí túto prácu,“ povedal Ausilio. TuttoMercatoWeb.

„Rokujeme, rozprávame sa, dali sme mu dôležitú ponuku. Hráčovi a jeho zástupcom musíme poskytnúť primeraný čas na rozmyslenie.

„Môžem vás ubezpečiť, že Škriniar je dokonalý profesionál a ukazuje to každý deň na tréningu. Je vysoko motivovaný, zameraný na medzištúdium a potom v rámci predĺženia zmluvy na tom pracujú ľudia.

Arsenal a Liverpool boli ponúkané ako možné destinácie pre pisateľa, ak by sa presťahoval do Anglicka, ale môže to záležať na tom, ktorý klub bude ochotný za neho zaplatiť v januári, a nie čakať na podpísanie bezplatnej zmluvy v lete. .

ďalej: „Idiot“ Jake Grealish je naštvaný na hviezdu Newcastlu Miguela Almirona

ďalej: Hviezda Tottenhamu hovorí, že spoluhráči sa zhromaždia okolo anglického kapitána Harryho Kanea po premeškaní penalt na majstrovstvách sveta

A pre takéto príbehy, Pozrite si našu športovú stránku.

Sledujte Metro Sport pre najnovšie správy Facebook, Twitter A Instagram.

READ  Skupina TV4 podpísala basketbalovú zmluvu s ESPN Sports Media - Digital TV Europe

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close