Schwartzman sa nepodarilo spojiť s kolegami

Ich traja krajania a Španiel sú v semifinále Argentíny C C rdoba Open, kde zabránili čistote Argentíny a v troch setoch porazili nasadeného Diega Schwartzmana.

Som veľmi šťastný, pretože je to moje prvé víťazstvo proti nemu po piatich prehrách, myslím si, že je to skvelý hráč, dnes som urobil skvelú prácu, aby som ho porazil Albert Ramos Vinolas

Piaty nasadený Albert Ramos-Vinolas, ktorý sa umiestnil na deviatom mieste na svete, porazil minuloročného finalistu 6: 1 4 6 6 6 3 v sete.

„Som veľmi šťastný, pretože je to moje prvé víťazstvo proti nemu po piatich prehrách,“ uviedol Ramos-Vinolus pre ATPTour.com. Po svojom dvojhodinovom 27-minútovom zápase povedal: „Myslím si, že je to vynikajúci hráč. Dnes som porazil skvelú prácu.“

V minulých stretnutiach Španiel nedokázal vyhrať set proti Argentíne, ktorá v rovnakom bode v Crdobe pred 12 mesiacmi utrpela poslednú porážku.

Ďalším jeho súperom je kvalifikovaný Fasundo Bognis, ktorého predstihol Slovák Joseph Kovalik 6: 1, 6: 2, ktorý, ak chce vyhrať, čelí ďalšej Argentíne.

Dvojica postúpila po porážke nasadených hráčov s 19-ročným Juanom Manuelom Cerundolom, keď pri svojej tretej výhre na turnaji ATP Tour porazila siedmeho nasadeného Brazílčana Diega Monteira 6: 2: 6: 6: 3.

335. Cerundolo sa kvalifikoval na miesto na svojom prvom pódiovom podujatí ATP Tour a pripojil sa k svojmu bratovi Franciscovi. Sú prvými súrodencami, ktorí od roku 1981 súťažili v rovnakej súťaži. Zatiaľ čo Francisco hral na divokú kartu, Federica v druhom kole porazila Kórea.

„Je to úžasné, nemôžem tomu uveriť,“ povedal Cerundolo pre ATPTour.com. „Cítim sa tak šťastný, chcem si užiť túto chvíľu … najdôležitejšia je nádej.“ [from] Tieto zápasy. Vďaka svojej kvalifikácii mám veľkú dôveru, takže si myslím, že to je to, na čom záleží. Potrebujem byť psychicky a fyzicky zdravý, pretože tieto súťaže sú také ťažké. “

READ  Portugalsko 3 Bosna a Hercegovina 0 - To najlepšie

Junior Argentína Cerundolo, ktorý v roku 2007 postúpil do semifinále ATP Tour po 18-ročnom Juanovi Martinovi del Potrovi v Adelaide, bude vo finále čeliť Kórei.

Aj tu je rodinná história, pretože 28-ročný kórejský ex-svetový trojka Guillermo je kórejským bratom.

Za 72 minút zdolal nasadeného francúzskeho Benoita Pier 6: 3, 6: 2 a dúfa, že v posledný deň vyhrá svoj prvý titul na okruhu ATP Tour.