šport

Johnny V Schmidtlová Živé vysielanie a predpovede na Pharma Open 2022

Obrazový kredit: si.robi

Svetová 104-ka Reka Luka Jani z Maďarska sa v pondelok 26. septembra stretne so svetovou 122-kou Annou Karolínou Schmidlovou zo Slovenskej republiky v prvom kole 2022 Parma Open. Získajte tieto možnosti živého vysielania Rega Luca Johnny vs Anna Carolina. Schmiedlová zhoduje svoj náhľad, vzájomný súboj a poznámky tu.

Chcete sledovať živé vysielanie 2022 Pharma Open online?

*Zmluvné podmienky pre živé vysielanie:
Sledujte živé športy na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávky uzavreté za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Anna Karolína Schmidtlová vs. Rega Luca Johnny

Schmidtlová vyhrala predchádzajúce dve stretnutia v dvoch setoch.

Čítaj viac:

Johnny prejde kvalifikáciou

Reka Luca Jani hrala tento rok dobre na turnajoch nižšej úrovne a na antukových kurtoch bola obzvlášť solídna.

Celkovo má Maďarka v roku 2022 bilanciu 54:29 a na antuke má výnimočnú bilanciu 47:22. Tento mesiac sa dostala do svojho prvého finále na okruhu WTA 125 v Bukurešti, no skončila druhá a v súboji o titul podľahla Irine-Camelii Peguovej.

Johnny vyhral aj titul ITF v Prahe a bol semifinalistom na WTA 125 v Paríži, čo bol pre neho dobrý september. Vo všetkých súťažiach má tento mesiac 13-3.

Tridsaťjedenročná hráčka sa kvalifikovala do hlavného žrebu v Parme, keď v prvom zápase vyhrala nad Tarou Wirth v dvoch setoch a v druhom zápase vyhrala tri sety nad Gabrielou Lee.

Johnny, ktorý vyhral 25 zo 42 finále ITF, má vo finále na antuke bilanciu 23:15. Svet č. 104 sa bude snažiť preniesť svoju kvalifikačnú formu do hlavného turnaja.

Chcete staviť na tenis po celom svete?

Schmidtlová vstupuje do hlavného ťahu

Anna Karolína Schmidlová postúpila do hlavného kola po tom, čo v nedeľňajšom druhom kvalifikačnom kole zdolala Američanku Aliciu Parksovú 6:2, 6:2.

READ  Jedenásťročný ukrajinský chlapec, ktorý sám utiekol na Slovensko, povedal: „Nosila ma moja nádej.

Slovenka vo svojom prvom kvalifikačnom zápase porazila aj Talianku Jessicu Pirieovú vo dvoch setoch 7:5, 6:4.

Schmidtlová zažila v tejto sezóne veľa vzostupov a pádov a jej sezónny rekord 22-23 je toho dôkazom. Najlepšie sa mu darilo na antukových kurtoch, kde má bilanciu 16-14.

Trápila sa väčšinou na turnajovej úrovni, do turnaja priniesla rekord 6-16 main draw, dostala sa do semifinále WTA 125 a na troch ďalších turnajoch WTA 125 postúpila do štvrťfinále.

Naposledy sa minulý týždeň dostal do osemfinále v Budapešti.

Johnny V Schmidtlová predpoveď a tip

Johnny bol počas celej sezóny vynikajúci a tento rok vyzerá veľmi nebezpečne. Očakávajte, že začne priamym víťazstvom v setoch.

2022 Pharma Open sa bude konať od 26. septembra do 2. októbra. Získajte všetky správy o tenisových stávkach tu na našom blogu o tenisových stávkach. Tu nájdete aj ukážky zvyšku tenisového zápasu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close