Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Tenisové hviezdy sa zišli v španielskom hlavnom meste Madrid na turnaji Mutua Madrid Open 2023 od 25. apríla do 7. mája. Je to prvýkrát, čo sa na turnaji rozšíri žreb o 96 hráčov v kategórii dvojhry.

Antuková sezóna svetového lídra Novaka Djokoviča bola doteraz skalnatá. Na oboch turnajoch, na ktorých sa zúčastnil, odišiel predčasne a nezvíťazil na vrchole po sebe. Momentálne je mimo Madrid Open pre zranenie. Akciu vynechala aj legenda tenisu Rafael Nadal.

Senzácia tínedžerov Carlos Algarz je tu úradujúcim šampiónom. Momentálne je vo výbornej forme a cez víkend vyhral Barcelona Open, čo je jeho tretí titul v sezóne. V teréne sú aj Daniil Medvedev, Stefanos Tsitsipas, Casper Ruud a ich top 10 partnerov.

Iga Swiatek bol minulý rok nútený vynechať turnaj, ale tentoraz vedie pole ako najlepší nasadený. Ones Zabir je obhajcom titulu, zatiaľ čo vo forme Arina Sabalenková bude opäť usilovať o víťazstvo v Madride.

Petra Kvitová a Elena Rybakina sú ďalšie hráčky, ktoré v tejto sezóne predvádzali dobré výkony, no momentálne sú mimo hry.

Keďže sa všetci hráči z turnajov ATP a WTA zhromaždili na jednom mieste, čaká na vás množstvo vzrušujúcich zápasov. Tu je návod, ako môžete zachytiť všetky akcie na Madrid Open:

Madrid otvorený kanál a podrobnosti o živom vysielaní pre ATP

Novak Djokovič doteraz vyhral Madrid Open trikrát.

Tu je zoznam kanálov, ktoré vysielajú mužskú udalosť na Madrid Open.

Tenisový kanál/TC Plus – Amerika.

Amazon Spojené kráľovstvo, Írsko.

Zostaňte v hre Austrália.

Zostaňte v hre Stredný východ.

Zostaňte v hre Singapur.

Šport v juhovýchodnej Ázii – Thajsko, Kambodža, Laos, Malajzia, Brunej, Indonézia, Východný Timor, Filipíny, Singapur.

READ  Škótsko zvíťazilo nad neporazeným Slovenskom vo futbalovom zápase Ligy národov UEFA