Zábava

Kedy zasiahne Flash Sezóna 7 Netflix?

Fanúšikovia môžu streamovať kedykoľvek BleskNová sezóna? C.W.

V utorok večer sa najpopulárnejšia séria The CW vrátila po dlhej epidemickej prestávke do svojej siedmej sezóny. CW už bol aktualizovaný Blesk Už ôsmu sezónu a prvých šesť sezón je teraz k dispozícii pre ďalšie sledovanie na Netflixe, fanúšikovia sa viac zaujímajú o nové epizódy. Kedy, kde, ako ich vidieť a tie dobré veci. Máme to a sme tu, aby sme pomohli.

V prvom rade môžete ladiť Blesk Každý utorok večer o 8:00 na televíznej stanici pre novú sezónu 7 epizód. Toto je jednoduchý spôsob, ako zostať informovaný o nových epizódach. Ako primárna séria The CW’s Arrow (aj keď nie tak skvelá) Superman a Lois), Toto je naše najlepšie odporúčanie.

Samozrejme, nie každý v dnešnej dobe patrí k tradičnému lineárnemu televízoru s platenou televíziou (ruky hore). Ak ste už stonku prestrihli, stále vidíte Blesk Sezóna 7 online pomocou živých televíznych streamovacích služieb vrátane Fubo TV, Hulu so živou TV, YouTube TV a AT&T TV. K dispozícii je tiež aplikácia Handy-Dandy CW dostupná na väčšine hlavných streamovacích zariadení vrátane Apple TV a Rogue. Nové epizódy padajú deň po vysielaní epizódy v televízii. Bolo by veľmi užitočné.

Pre používateľov služby Netflix nasledujúci deň v USA bohužiaľ nie je k dispozícii. Ak sa nachádzate mimo USA, Blesk Sezóna 7 sa vysiela každý týždeň na Netflixe v niektorých regiónoch, vrátane Belgicka, Kanady, Českej republiky, Grécka, Izraela, Holandska, Rumunska a Slovenska. Tradične nové ročné obdobia Blesk Osem dní po skončení sezóny v The CW, USA Nahráva sa na Netflix Rozhodnúť sa. Spravidla Blesk Vysiela sa od októbra do mája a ponúka fanúšikom začiatkom leta Netflix Pink. Z dôvodu ukončenia výroby COVID-19, ktoré znamenalo koniec sezóny 6 a začiatok sezóny 7, neexistuje definitívny dátum, kedy sa nová sezóna skončí.

Môžete tak sledovať každý týždeň alebo čakať na nerozhodnutý termín. Či tak alebo onak, chceme vám zablahoželať Blesk Fanfáry.

Tu je kedy očakávať, že sezóna 7 „Flash“ zasiahne Netflix

READ  Kanada zvíťazila nad Talianskom a skončila na 4. mieste

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close