Technológie

Knit: Anniversary Edition vychádza po troch rokoch opäť s dátumom vydania pre PS5, PS4

Tri roky po svojom pôvodnom oznámení je Braid: Anniversary Edition späť s potvrdeným dátumom vydania PS5 a PS4 30. apríla 2024. Nový trailer si môžete pozrieť vyššie a táto verzia je opísaná ako remaster, ktorý zachováva „základnú integritu“. Pôvodná publikácia“.

Výročná edícia bude dodávaná s kompletnou sadou bonusových funkcií, vrátane „vylepšeného zvuku a nových mixov a variácií soundtracku“, ručne premaľovanej grafiky, dodatočných a plynulých animačných snímok a možnosti prepínať medzi nimi. Pôvodná hra a aktualizovaná verzia za chodu. K dispozícii bude 15 hodín komentárov vývojárov od Jonathona Blowa, Marca ten Boscha, Briana Moriartyho a ďalších.

Tu je komentár vývojára The Dôvodom návratu do Braid je, že má prehľad o „dizajne puzzle, programovaní, vizuálnom umení, matematike, histórii nezávislých hier a mnohých ďalších témach, ktoré zaujímajú fanúšikov aj začínajúcich herných dizajnérov“. V tlačovej správe Jonathan Blow uviedol, že cieľom bolo vytvoriť „bláznivý, super hlboký“ komentár vývojárov v hre.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close